Pradinis / Kultūra / Vaikai kviečiami dalyvauti konkurse „Jei prakalbėtų, daug pasakytų…“

Vaikai kviečiami dalyvauti konkurse „Jei prakalbėtų, daug pasakytų…“

1 (3)

Kauno tautinės kultūros centras kviečia dalyvauti respublikiniame kūrybiniame etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkurse „Jei prakalbėtų, daug pasakytų“, skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai.

Šiandien dar randami, o kai kur ir naudojami senieji darbo įrankiai, buities apyvokos daiktai – tai vertybės, unikalus paveldas, gyva kalba prabylantis kiekvienam, kuris domisi, siekia geriau pažinti ir suprasti, juo dalijamasi ne tik savo šalyje, bet ir svetur. Kol vaikai neužmirš gimtosios kalbos, prisilies prie etnografinių daiktų, istorinės atminties ir etninės kultūros, tol galėsime didžiuotis Lietuvos išskirtinumu.

Kviečiame ikimokyklinių ugdymo įstaigų vaikus, bendrojo ugdymo mokyklų, neformaliųjų ugdymo įstaigų ugdytinius bei jų šeimų narius ir pedagogus 2016 m. kovo 9 d. dalyvauti respublikiniame kūrybiniame etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkurse „Jei prakalbėtų, daug pasakytų…“, skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai.

Konkurso tikslas – skatinti vaikų ir mokinių, jų šeimų narių, pedagogų iniciatyvumą, aktyvumą puoselėjant etninės kultūros vertybes, siekiant pažinti, rinkti ir saugoti senuosius etnografinius namų apyvokos daiktus, atskleidžiant jų prasmę bei reikšmę žmogui.

Registracija iki vasario 26 d.

Su nuostatais galima susipažinti interneto svetainėje www.ktkc.lt.

Informacija teikiama tel. 8 679 36 739, el. p. vitbajmeister@gmail.com, kreiptis į Metodinio skyriaus vedėją Vitaliją Bajorienę.

Kauno tautinės kultūros centro informacija

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: