Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Vaikų šventė Tryškiuose

Vaikų šventė Tryškiuose

Antradienį, gegužės 31-ąją, Tryškių kultūros centras pakvietė vaikus ir jų tėvelius į „Nuostabią vaikišką šventę“, skirtą paminėti Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Nuo 1950-ųjų visame pasaulyje minima diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises.

Šventinis renginys prasidėjo Tryškių kultūros centro dramos būrelio (vadovės Lilijana Petraitytė ir Rita Balsienė) mini spektakliu „Neišmoktų pamokų šalyje“. Tiek būrelio vadovės, tiek vaidinantys vaikai įdėjo daug pastangų, kad senas rusiškas animacinis filmukas atgimtų šiuolaikiškai. Vėliau žiūrovams pasirodė Telšių muzikos mokyklos Tryškių skyriaus moksleiviai, jiems akompanavo mokytoja Lilijana Petraitytė, o Telšių muzikos mokyklos Tryškių skyriaus moksleivių chorui (vadovė Birutė Laurinavičienė), besirengiančiam dalyvavimui Telšių rajono dainų šventėje „Septynių kalvų giesmė“, pasirodymas renginio, skirto Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti, metu, tapo puikia repeticija prieš artėjantį svarbų debiutą didžiojoje scenoje.

Scenoje taip pat pasirodė nuolatiniai įvairių renginių dalyviai – Gintas Sakalauskas ir Vytautas Tomkevičius, kurių dueto atliekamas kūrinys jau tapo savotišku miestelyje rengiamų švenčių atributu. Šventės metu buvo eksponuojama Tryškių kultūros centro dailės ir dizaino būrelio (vadovė Rita Balsienė) vaikų piešinių paroda.

Tryškių kultūros centro paruoštos šventinės programos pažiūrėti susirinko ne tik gausus būrys Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos moksleivių ir jų tėvelių, bet ir svečiai iš Akmenės – VšĮ „Gelbėkit vaikus“ Akmenės vaikų dienos centro „Akmenėliai“ auklėtiniai.

Tryškių kultūros centro kultūrinės veiklos vadybininkas Vilius Bėliakas
Ritos Balsienės nuotraukos

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: