Pradinis / Kultūra / Vakaras su vaikais: pasiklausykite pasakos, sukurtos netradiciniu būdu

Vakaras su vaikais: pasiklausykite pasakos, sukurtos netradiciniu būdu

Jau kitą savaitę, ketvirtadienį, 20 val. Rašytojų akademijos nariai pristatys naują pasaką netradiciniu būdu – internetu. Norintys pamatyti renginį internetu ir paklausyti pasaką gali tiesiog paspausti šią nuorodą vakare lygiai 20 val. Renginį galėsite stebėti visiškai nemokamai.

Idėja kurti bendrą pasaką gimė natūraliai Rašytojų akademijos mokymų internete metu tiesiog kalbant apie pasakų žanrą bei išsiaiškinus problematiką – senos pasakos dažnai baugina vaikus taip stipriai, kad tėvai skaitydami pasaką net turi greitai pakeisti siaubo detales į švelnesnes.

Todėl kai kurios Rašytojų akademijos narės sėdo kurti bendrą pasaką su pagrindine intencija – padėti vaikams pamatyti esmines vertybes, kurios jiems pravers gyvenime, be žiaurumo apraiškų. Dažna praėjusio šimtmečio pasakų gerbėjų klaida ta, kad jie mano, jog šiuolaikiniai vaikai tokie patys, kaip ir prieš šimtą metų. Deja, pasaulis keičiasi, vystosi visi, taip pat ir žmonės. Visi tobulėjame. Vien jau pastarojo dešimtmečio stiprus psichologinių knygų, pozityviosios literatūros prieinamumas ir populiarumas šį bei tą sako – žmonės linkę gyventi sąmoningiau ir pozityviau.

Todėl Rašytojų akademijos šauni istorija, internetine plunksna išlieta pasakoje, tikimasi, sužavės ne tik jaunuosius pasakos klausytojus, bet ir jų tėvelius.

Pasakos autorės: Jolanta Čiupkevičienė, Lina Juodžbalienė, Inga Bielskytė, Jūratė Jasiūnienė,
Vida Meilė, Gerda Tėvelytė, Deivina Orchidė, Gita Ramana, Ingrida Merkinienė, Jolanta Milda Jurkynienė, Evelina Tamulaitienė.

Pasaką po renginio internetu naujieji pasakos gerbėjai galės rasti Rašytojų akademijos tinklalapyje ir atsisiųsti į savo kompiuterį, taip pat galės bet kada paklausyti pasakos pristatymo įrašo Rašytojų akademijos „Youtube“ kanale.

Pasakos autorės laukia tiek mažųjų klausytojų, tiek jų tėvelių pasakos pristatyme ir patikina, kad pristatymo pabaigoje paskelbs labai įdomų kūrybinį konkursą, kuriame galės dalyvauti būtent tik mažieji klausytojai.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: