Pradinis / Šeima ir sveikata / Valentino dieną – nuoširdūs vaikų meilės prisipažinimai

Valentino dieną – nuoširdūs vaikų meilės prisipažinimai

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kviečia Valentino dieną sutikti kitaip – garsiai kalbėti apie tai, kas pasaulyje brangiausia, kas labiausiai džiugina ir suteikia laimės, tai, už ką esame pasiruošę prisiimti atsakomybę.

Šimtai LVJC lankytojų Valentino dienos išvakarėse šalia didelio plakato su Antuano de Sent Egziuperi mintimi „Pasidarai amžinai atsakingas už tą, su kuriuo susibičiuliauji“, pasakojo apie tai, ką jie pasaulyje myli labiausiai.

Šiltų prisipažinimų išgirdo ne tik artimiausi, šalia esantys žmonės – tėvai ir seneliai, draugai ir mokytojai. Daugybės gražių žodžių sulaukė tai, kas padeda jiems jaustis laimingais ir kuria gerą nuotaiką: pats gyvenimas, tėvynė, knygos, kompiuteris, gitara, gimnastika, šokiai, augintiniai, spalvotos kojinės, saldus ryto miegas, saulė, jūra bei giedras oras.

Vaikai noriai ir drąsiai kalba apie savo jausmus. Klausantis jų, atrodo, kad jie turi mylinčią šeimą, pačius puikiausius mokytojus, gerų draugų, mėgstamų veiklų, tokių kaip knygų skaitymas, plaukimas ar muzikavimas, mėgsta rūpintis augintiniais. O kalbėdami apie šilčiausius jausmus ir gražius dalykus jie ir patys jaučiasi labai laimingi.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll To Top
%d bloggers like this: