Pradinis / Aktualijos / Valstybės atkūrimo šimtmetis paskatino lietuvį leistis į 25 tūkst. kilometrų kelionę

Valstybės atkūrimo šimtmetis paskatino lietuvį leistis į 25 tūkst. kilometrų kelionę

Neringiškis Karolis Košys pradėjo Valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtą 25 tūkstančių kilometrų kelionę motociklu į Pietų Afriką, Keiptauno miestą. Pusmetį truksiančios  kelionės tikslas – garsinti Lietuvos ir Neringos vardą, skelbti žinią apie artėjančią modernios Lietuvos šimtmečio sukaktį.

Kelionę neringiškis pradėjo užvakar Nidoje ir vakar pasiekė Vilnių. Išlydėdama motociklininką į iššūkių kupiną kelionę Valstybės atkūrimo šimtmečio sekretoriato komanda palinkėjo saugios kelionės ir ištvermės, perdavė Ministro Pirmininko trispalvę, kuri lydės motociklininką iki pat Pietų Afrikos Respublikos.

Motociklu iš Nidos į Keiptauną vykstantis Karolis apie šią kelionę svajojo jau dešimt metų. Artėjant šimtmečiui nusprendė įgyvendinti šią svajonę.

„Artėjantys metai Lietuvai ypatingi –  2018-ųjų metų vasario 16-ąją švęsime modernios Lietuvos gimimą. Projekto „Kelionės be sienų“ siekis – skleisti žinią apie Lietuvą ir jai reikšmingą datą pasaulio bendruomenei, kartu atkreipiant dėmesį į gražiausią šalies kraštą – gimtąją Neringą“, – pasakodamas apie iniciatyvos užuomazgas sako Karolis.

Lietuvis kelionės metu kirs 17 pasaulio šalių valstybių sienas, per Afriką važiuosiu vienas nedideliu motociklu. Galutinį kelionės tikslą, Pietų Afrikos Respublikoje esantį Keiptauno miestą, planuoja pasiekti liepos 15 d. Neringiškis savo įspūdžiais ir nuotykiais iš kelionės dalysis specialioje „Kelionės be sienų“ socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje ir interneto svetainėje www.kelionesbesienu.lt.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: