Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Varėnos krašto įkvėpta jaunųjų menininkų paroda

Varėnos krašto įkvėpta jaunųjų menininkų paroda

Lapkričio 9 dieną Varėnos viešojoje bibliotekoje vyko parodos „Varėna jaunimo akimis“ atidarymas.

Varėnos savivaldybės viešųjų ryšių specialistės Solveigos Žukienės sumanytam konkursui „Varėna jaunimo akimis“ jaunieji menininkai pateikė tapybos ir grafikos, fotografijos bei skulptūros darbus. Konkurso potemės – M. K. Čiurlionio įamžinimas, gražiausia vieta Varėnos krašte, Varėna kitu kampu, skulptūra Varėnai.

Parodoje eksponuojami meno kūriniai žavi ir džiugina. Jaunimas kraštą mato visai kitomis spalvomis, atranda neįprastų ir kitoniškų sprendimų, kaip perteikti Varėną, M. K. Čiurlionį, rajoną.

Komisijos nariai: Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos direktorė Renata Bakulienė, kultūros centro darbuotoja Miglita Kašėtienė ir viešosios bibliotekos direktorius Eitaras Kazimieras Krupovičius visus parodos dalyvius apdovanojo padėkomis ir atminimo dovanomis.

Ypatingos padėkos buvo įteiktos Monikai Kubelevičiūtei už originalų tapybos darbą „M. K. Čiurlionis ir natos“, Andriui Kaziukoniui už medžio skulptūrą „Du karaliai“,  Šarūnui Jaskutėliui už fotografiją „Potencialo yra“, Aironui Barysui už akvarelės darbą „Čiurlionis“, Rūtai Verseckaitei už „Kitokį žvilgsnį“, Giedrei Balčliūnaitei už tapybos darbą „Merkinės piliakalnis“, Inesai Sinkevičiūtei už fotografiją „Tolima kelionė“. Už pagalbą mokiniams padėka įteikta mokytojui Vytautui Černiauskui.

Parodą daina „Kol mano tėveliai“ atidarė ir renginį vedė Ūlė Masteikaitė, muzikinius kūrinius dovanojo Gabijos Krupovičiūtės ir Klaudijaus Marino duetas. Evelina Stonytė su Eimantu Baravyku ir Milita Naujalyte atliko dvi savo kūrybos dainas.

Varėnos VB renginių organizatorė Indrė Kondratavičiūtė

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top