Pradinis / Renginiai, pramogos / Vilniečiai rinkosi į elegantišką Marijos Akelan muzikinį vakarą

Vilniečiai rinkosi į elegantišką Marijos Akelan muzikinį vakarą

Ketvirtadienio vakarą dainininkė, dainų autorė Marija Akelan pakvietė klausytojus susitikti neeilinėje, jaukioje „White Piano Hall“ koncertų salės aplinkoje sostinės senamiestyje. Drauge su talentingu pianistu, kompozitoriumi Kirilu Jurjevu pilnutėlėje salėje ji pristatė publikai naują akustinę programą „Eternity of Dreams – acoustic“. Prieš porą metų pasirodžiusio ir didelio muzikos mylėtojų dėmesio sulaukusio albumo „Eternity of Dreams“ dainos šį vakarą suskambo visai naujai. Muzikantai atvėrė lyriškąją, melodingąją Marijos kūrybos pusę suteikdami klausytojams galimybę pasimėgauti skaidraus vokalo ir fortepijono garsais.

Susirinkę vakaro svečiai šiltai priėmė ir gausiomis ovacijomis palydėdavo kiekvieną koncerto metu skambėjusią dainą: „Visą dangų“, „Grįžt namo“, „Kitaip“, „Meilė“, „Sneg“, „The Morning Sun“, „Arti“, naujas, dar niekur iki šiol neskambėjusias dainas bei autorines, specialiai šiam vakarui pianisto sukurtas kompozicijas.

Elegantiško muzikinio vakaro kulminacijoje dainininkė pasikvietė į sceną savo mažąją dukrą Sofiją ir grakščias Agnės Kavaliauskaitės šokių studijos šokėjas. Kartu jos atliko užburiančią „Lopšinę“. Po jos salėje netilo plojimai, o atlikėjai skendo klausytojų sveikinimuose, dovanose ir gėlėse.

Šį šventinį vakarą dovanos laukė ne vien atlikėjų, bet ir visų susirinkusiųjų. Vakaro viešnias artėjančių švenčių proga sveikino ir dovanas paruošė koncerto draugai „Artdeco cosmetics“ ir „Kūrybinės dirbtuvės“, o mažąsias šokėjas už nuostabų pirmąjį pasirodymą didelei publikai apdovanojo „Kakės Makės“ žaidimų kambarys. Po koncerto susirinkę gerbėjai turėjo progą pabendrauti ir įsiamžinti kartu su atlikėja.

Erikos Čebatorienės nuotraukos

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll To Top
%d bloggers like this: