Pradinis / Renginiai, pramogos / Vos per valandą nuo keliasdešimt žmonių rankų nepastebimai dingo laikrodžiai

Vos per valandą nuo keliasdešimt žmonių rankų nepastebimai dingo laikrodžiai

Pačiame Kauno centre – žaibiška vagystė. Vos per valandą keliasdešimt žmonių neteko savo laikrodžių. Tiesa, nukentėjusieji neliejo ašarų. Atvirkščiai – smagiai juokėsi, mat jų laikrodžius pasisavino ne pavojingi vagys, o mikromagas iš Latvijos, TV3 projekto „Didysis magijos šou“ dalyvis Juris Gavrilovas.

Įsibėgėjant projektui „Didysis magijos šou“ jo kūrėjai ir toliau žiūrovus stebina netikėtais ir įspūdingais triukais. Šį šeštadienį bus galima pamatyti, kaip talentingas magijos meistras J. Gavrilovas Kauno senamiestyje sutiktiems praeiviams rodo triukus su kortomis. Kol žmonės susižavėję stebėjo triukus, šis mikliai nuo praeivių riešų nusegė jų laikrodžius!

Kaunietis Mantas, tapęs iliuzionisto taikiniu, negalėdamas atsistebėti sakė: „Mano laikrodis labai sunkiai atsisega. Aš pats turiu pavargti, kol jį užsisegu ir atsisegu, o dabar net nepajutau, kaip magas tai padarė!“

„J. Gavrilovas jau ne kartą įrodė turintis neeilinių sugebėjimų. Jo rankų miklumas yra nepaprastas. O šio triuko atomazgą ir kaip kauniečiai atgavo savo laikrodžius pamatysite jau šį šeštadienį „Didžiajame magijos šou“, – intriguoja vienas iš projekto prodiuserių Gediminas Juodeika. Gediminas sako, kad filmuojant šį triuką geros emocijos užliejo visus: ir kūrybinės komandos narius, ir gatvės praeivius, kurie trumpam neteko laikrodžių.

Ne tik Latvijoje, bet ir visame pasaulyje gerai pažįstamo gatvės mikromago J. Gavrilovo rankose ne tik žaibiškai dingsta žiedai, laikrodžiai, bet ir lankstosi šakutės. Pats magas prisipažįsta, kad jis geriau jaučiasi vadinamas menininku, kuris savo pasirodymuose sujungia humorą ir sveiku protu nesuvokiamus triukus.

„Magija – mano gyvenimas. Tai aš moku daryti geriausiai, todėl tuo ir užsiimu. Labiausiai man patinka dirbti su kortomis. Dar man labai smagu stebėti žmonių veidus, kai jie pamato, kad vien minties galia galiu lankstyti šakutes“, – šypsodamasis sako TV3 projekto dalyvis.

„Magu tapau atsitiktinai. Kartą man buvo labai nuobodu ir aš tiesiog naršiau internete ieškodamas ko nors įdomaus. Taip aptikau magą, atliekantį įspūdingus triukus su kortomis. Pabandžiau padaryti kažką panašaus ir man pavyko. Nuo to laiko jau praėjo 11 metų. Taigi mano, kaip mago, stažas jau ilgas“, – juokdamasis pasakoja J. Gavrilovas.

Projekte „Didysis magijos šou“ dėl didžiojo mago titulo ir įspūdingo piniginio prizo kaunasi šeši talentingi magai. Tai lietuviai Algimantas Frankonis, Mario Tarasini, Nicholas Kin, Antonas Lavrentjevas bei Latvijoje gyvenantys Juris Gavrilovas ir Sergėjus Stupakovas, dar žinomas kaip Mr. Fox.

TV3

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: