Pradinis / KARJERA / Vyriausybės rūmuose – mokinių mokomųjų bendrovių kalėdinė mugė

Vyriausybės rūmuose – mokinių mokomųjų bendrovių kalėdinė mugė

Penktadienį Vyriausybės rūmuose surengta Nacionalinė „Lietuvos Junior Achievement“ mokomųjų mokinių bendrovių kalėdinė mugė. Ministras Pirmininkas, pasveikinęs mugės dalyvius, pasidžiaugė, kad kasmet vis daugiau mokinių susidomi galimybėmis išbandyti savo jėgas versle.

„Manau, kad mokomųjų bendrovių patirtis yra neįkainojamos vertės. Dar mokyklos suole jūs įgyjate įgūdžių, kaip teorines ekonominio ir finansinio raštingumo žinias pritaikyti praktiškai: kaip elgtis su pinigais, kaupti pradinį kapitalą, planuoti ir pradėti kurti verslą. Dar vienas svarbus dalykas, kurio mokotės, – tai dirbti komandoje, kurti idėjas ir imtis atsakomybės. Gyvenimo pradžioje gauti įgūdžiai ateityje padės jums išvengti daug kliūčių, o gal ir klaidų“, – kalbėjo A. Butkevičius.

Vyriausybės vadovas pasidžiaugė, kad verslo atstovai prisideda prie šios programos brandumo ir plėtros, teikia praktines konsultacijas ir priima į savo įmones stebėti, kaip verslo reikalai tvarkomi praktiškai.

„Mūsų Vyriausybė skiria daug lėšų žmonių verslumui skatinti. Mokantis susikurti darbo vietą žmogus yra didelė vertybė. Esu tikras, kad turėdami tokios patirties ir įgūdžių jūs racionaliai pasinaudosite verslo pradžiai skirtais projektais“, – pažymėjo Ministras Pirmininkas.

Pasak jo, mokinių bendrovių mugė – kūrybingų, energingų ir modernias idėjas įgyvendinančių jaunų žmonių projektas, o dalyvių entuziazmas, pasiryžimas kuo daugiau išmokti leidžia tikėtis, kad į Lietuvos valstybės kūrimo, jos ekonominio ir kūrybinio stiprinimo procesą įsitrauks daug gabių ir įdomių asmenybių.

Vyriausybės vadovas pasveikino mokinius, mokytojus, verslo konsultantus ir programos vadovus, subūrusius geriausias bendroves iš visos Lietuvos.

„Junior Achievement“ – pasaulinis tinklas, veikiantis daugiau nei 120 šalių visame pasaulyje, 1919 m. kelių verslininkų iniciatyva įkurtas JAV. Šiandien „Junior Achievement“ – didžiausias finansinio raštingumo, pasirengimo karjerai ir verslumo ugdymo programų tiekėjas Europoje. Šių programų išskirtinis bruožas yra mokyklinių žinių pritaikymas praktiškai.

VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“ – pasaulinio „Junior Achievement“ tinklo narė, ekonominio švietimo ir verslumo ugdymo programų lyderė Lietuvoje. Mūsų šalyje „Junior Achievement“ programos kasmet pasiekia daugiau nei 20 tūkst. mokinių iš daugiau nei 300 mokyklų.

Nuotr. Adomo Mickevičiaus (LRVK)

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: