Pradinis / Kinas, muzika, TV / „X Faktoriaus“ dalyvė Justė: „Iš pradžių į sceną lipdavau per prievartą“

„X Faktoriaus“ dalyvė Justė: „Iš pradžių į sceną lipdavau per prievartą“

Sekmadienį prie ekranų pakvies populiarusis TV3 projektas „X Faktorius“. Šeštajame projekto finale pasirodys šeši šou dalyviai. Visą savaitę finalininkai intensyviai repetuoja – ruošia po du pasirodymus. Abu jie bus skirtingi – vienas šių dienų hitas, o kitas skirtas devintojo dešimtmečio dvasiai.

Praėjusį sekmadienį „X Faktoriaus“ scenoje ypatingai sublizgėjo Justė Baradulinaitė. Kukli, ramaus būdo mergina tik pasirodžiusi pirmosiose atrankose iš karto buvo pavadinta nešlifuotu deimantu. Ir iš tiesų – niekur dainavimo nesimokiusi Justė stebina savo unikaliu balsu. Teisėjai jai negaili komplimentų, o žiūrovai palaikymo. „Tas kuklumas mane erzina. Noriu nebesikuklinti, tačiau man neišeina. Atrodo, kad kažką ne taip pasakysiu, žmonės ne taip mane supras. Pastebėjau, kad dalyvaudama „X Faktoriuje“ tampu vis drąsesnė, projektas įneša pasitikėjimo savimi“, – pasakoja mergina.

J. Baradulinaitė šiuo metu mokosi dvyliktoje klasėje. „X Faktoriaus“ dalyvę traukia ne tik muzika, jai puikiai sekasi sportas. Elektrėnuose gyvenanti Justė išbandžiusi daugybę sporto šakų: tinklinį, rankinį, ieties metimą, rutulio stūmimą. Ir viskas, ko tik imasi, merginai eina kaip per sviestą. Justė mokykloje buvo subūrusi merginų grupę, koncertuodavo renginiuose.

„X Faktoriaus“ dalyvė labai džiaugiasi, kad būtent Justė Arlauskaitė-Jazzu šiais metais vadovauja merginų kategorijai. Justė – didelė Jazzu gerbėja, tad būti savo dievaitės mokine jai yra didelė garbė. „Man ji pasirodė labai šiltas, nuoširdus, paprastas žmogus. Kaip sakoma – nors prie širdies dėk. Nors tie, kas Jazzu nepažįsta, sako, kad ji yra arogantiška, taip tikrai nėra. Ji tiesiog turi savo nuomonę ir nebijo jos pasakyti“, – pasakoja J. Baradulinaitė.

Justė – ne tik labai kukli, uždara, sunkiai prisileidžianti naujus žmones. Daugelis jos artimųjų stebisi, kaip aštuoniolikmetė išdrįso užpildyti „X Faktoriaus“ dalyvio anketą. Mergina pasakoja, kad pasitikėjimo savimi įgavo socialinio tinklalapio paskyroje paviešinusi vaizdo įrašą, kuriame ji dainuoja. Pradėjo plaukti komplimentai, tačiau Justė jais netikėjo. Įrašą ji ištrynė, tačiau žmonės pradėjo rašyti privačias žinutes prašydami jį sugrąžinti. Mergina pradėjo vis dažniau kelti tokius įrašus, žmonės jai negailėdavo pagyrų. Dalyvauti „X Faktoriuje“ ją padrąsino pusbrolis, kuris taip pat bandė laimę projekte.

„Iš pradžių lipti į sceną man tekdavo per prievartą. Labai bijodavau, pasirodymas scenoje man būdavo kančia…. Tačiau meilė muzikai nugali viską. Viskas pasikeitė, kai atėjau į „X Faktorių“. Kiekvieną kartą vis labiau laukiu savo pasirodymo. Sprendimas dalyvauti projekte buvo vienas geriausių mano gyvenime“, – džiaugiasi mergina.

Justės tėvai išsiskyrė, kai jai buvo dešimt metų. „X Faktoriaus“ dalyvė neslepia, kad iš pradžių tiek mama, tiek tėtis kreivai žiūrėjo į dukters norą dainuoti. Vos merginai užsiminus, kad galbūt ji norėtų savo ateitį sieti su muzika, tėvai iš karto puolė dukterį atkalbinėti. „Pagal horoskopą aš esu Jautis. Gal todėl esu užsispyrusi ir dažniausiai klausau tik savęs. Viduje labai pykau, tačiau vis tiek ėjau savo keliu. Pamenu, kad po pirmos laidos tėtis net nepaskambino, nepagyrė. Mama dėl to supyko, pasakė, kad taip negalima elgtis. Dabar viskas pasikeitė – tėtis palaiko, pasako, kad gerai pasirodžiau“, – artimųjų palaikymu džiaugiasi Justė.

Tiesa, tiek merginos tėtis, tiek mama niekuomet neatvažiuoja gyvai į studiją palaikyti dukros. Abu jie stebi pasirodymus per televizorių. „Mama nenori atvažiuoti į studiją. Gal todėl, kad labai jaudinasi dėl manęs. Bet aš dėl to nesikremtu – mane visada palaiko draugės, pamatau jų plakatus ir pasidaro gera. O grįžus šventiškai pasitinka mama. Iš pradžių maniau, kad ji manimi netiki, tačiau dalyvaujant „X Faktoriuje“ viskas pasikeitė – ji įžvelgia manyje talentą“,  – pasakoja Justė.

Vido Černiausko nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: