Pradinis / Kinas, muzika, TV / „X Faktorių“ palikusi Ieva: „Svajojau dainuoti finale – ir aš jame dainuosiu!“

„X Faktorių“ palikusi Ieva: „Svajojau dainuoti finale – ir aš jame dainuosiu!“

Grandiozinis, populiariausias TV3 muzikinis projektas „X Faktorius“ su trenksmu paskelbė finalininkų trejetuką. Jame žiūrovai nepanoro išvysti absoliučia finalininke vadintos Ievos Ščerbinskaitės. Bene geriausiu „X Faktoriaus“ balsu teisėjų Sauliaus Prūsaičio ir Rūtos Ščiogolevaitės tituluota Ieva, išgirdusi verdiktą, pademonstravo patyrusiam scenos žmogui prilygstantį elgesį.

Septyniolikmetė Ieva – jau 12 metų scenoje. Nuo penkerių metų dalyvaudama daugybėje konkursų ne kartą pajuto nugalėjimo svaigulį ir pralaimėjimo kartėlį. Tik tuo galima paaiškinti tokį išmintingą požiūrį ir suvaldytas emocijas praradus teisę varžytis dėl nugalėtojo vardo.

„Mane apėmė tokie jausmai! Aš džiaugiuosi, kad taip toli nuėjau. Ir antras dalykas, man neleidęs nė kiek nuliūsti, – aš džiaugiausi, kad Audrius pateko“, – iš karto po devintosios tiesioginės TV3 projekto transliacijos kalbėjo Ieva. Mergina negailėjo pačių gražiausių žodžių ne tik broliu vadinamam Audriui, bet ir Žygiui su Anžela, kuriuos griežtai atsisakė vadinti konkurentais. „Aš labai didžiuojuosi Anžela! O Žygis padarė tokią pažangą! Audrius po šio sekmadienio, tikiuosi, pagaliau patikės, jog jis patinka klausytojams“, – ir toliau Ieva kalbėjo apie finalininkus, o ne apie save.

„Kaip atsitiko, taip ir turėjo atsitikti, – ramiai kalbėjo Ieva, tačiau tai visiškai nereiškia, jog mergina netroško nugalėti. – Aš svajojau nugalėti, jog būsiu finale – visada žinojau. Tačiau dabar suprantu, jog man didžiausias prizas – ne 50 000 litų, o galimybė tiek daug koncertuoti – daryti tai, ką aš mėgstu. „X Faktorius“ davė man galimybę įgyvendinti svajonę.“

Dievišku balsu apdovanota mergina prisipažįsta svajojanti pakartoti visą „X Faktoriuje“ nueitą kelią. „Norėčiau, kad ir vėl viskas prasidėtų! Tai mano didžiausias troškimas. Tai man davė tiek daug per tokį trumpą laiką, kad sunku nupasakoti žodžiais“, – džiugesio neslėpė Ieva.

Tiesa, viena Ievos svajonė virs tikrove dar šį sekmadienį. „Svajojau dainuoti finale – ir aš jame dainuosiu!“ – sako nuoširdžiai nusijuokdama Ieva. Pagal tarptautines „X Faktoriaus“ taisykles ketvirtosios vietos nugalėtoja finale pasirodo su vienu iš savo mokytojų. Tiesa, kas duetu su Ieva džiugins „X Faktoriaus“ gerbėjus finale – paaiškės šį sekmadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3.

Parengė Audronė Mockienė, Erika Vyšniauskaitė

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: