Pradinis / Kūrybos podiumas / Ypatingą „Kvapų nakties“ atmosferą kūrė ir „Kūrybos podiumo“ dizaineriai

Ypatingą „Kvapų nakties“ atmosferą kūrė ir „Kūrybos podiumo“ dizaineriai

Liepos 13 d., penktadienio, vakarą VDU Botanikos sode kauniečius ir miesto svečius sukvietė jau penktoji „Kvapų naktis“. Tūkstančius lankytojų sutraukiančio renginio organizatoriai ir šįkart pasirūpino gausia ir įvairiapuse programa, skirta visai šeimai ir įvairių pomėgių turėtojams: nuo ekskursijų po parko teritoriją iki papuošalų gamybos pamokėlių su „Kūrybos podiumu“. „Kvapų nakties“ metu lankytojai turėjo progą susipažinti su išskirtiniu žurnalu „Lietuvė“.

Atvykusiųjų į botanikos sodą laukė įkvepianti pažintis su skirtingų formų, skonių, aromatų ir savybių augalų pasauliu ir įvairios pramogos. Lankytojai dalyvavo nemokamose ekskursijose parko teritorijoje, grožėjosi meninėmis kompozicijomis, klausėsi dainuojamosios poezijos rožyne, įdomių ir vertingų paskaitų dvaro paviljone, degustavo, išbandė lauko muzikos instrumentus. Renginio dalyvių dėmesį kaustė ir Lietuvos zoologijos sodo programa.

Mokslo kiemelyje į pažintinę kelionę kvietė botanikos sodo profesionalai – jie pristatė išskirtinius uoginius augalus, kvietė dalyvauti konkurse ir atpažinti aromatinius augalus bei jų kvapus.

Kvapų kiemelyje įsikūrė „Kūrybos podiumas“: visi norintieji čia galėjo įsigyti išskirtinių dizainerių darbų, dalyvauti „Kūrybos podiumo“ organizatorių Inesos Uktverienės ir Kristinos Parachomikienės vedamose papuošalų gaminimo dirbtuvėse, kurių vietą akį traukiančiais etniniais motyvais papuošė „Native LT“. Šalia klegėjo amatininkų kiemelis.

Be kitų pramogų, renginio lankytojai dalyvavo ir nemokamoje „FYL“ fotosesijoje prie kvapų medžio, kurio puošmenomis pasirūpino švenčių dekoratorė Roberta Drasutė.

Šventę vainikavo nakties programa: lietuviškų sutartinių motyvais improvizavo „Etno Jazz“, į šviesų ir muzikos šokį kvietė VDU styginių instrumentų kvartetas su romantiška klasikos programa „Nakties muzika“.

„FYL“ nuotraukos

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll To Top
%d bloggers like this: