Pradinis / Renginiai, pramogos / Ypatingo dainininkės Neringos Šiaudikytės gimtadienio akimirkos

Ypatingo dainininkės Neringos Šiaudikytės gimtadienio akimirkos

Dvidešimt penktasis gimtadienis žinomai dainininkei Neringai Šiaudikytei įsimins ilgam: jam skirtos iškilmės surengtos ir kulinarijos studijoje, ir naktiniame klube, o vėliau gimtadienis paminėtas ir Turkijos paplūdimyje.

„Šiemet gimtadienis tikrai ypatingas. Jis sutapo su dar dviem labai svarbiomis progomis – sužadėtuvėmis ir pirmojo mano dainos vaizdo klipo pristatymu“, – sakė Turkijoje su šeima besiilsinti dainininkė.

„Rixos Premium Belek“ viešbutyje, turistų vertinamame dėl itin aukšto aptarnavimo lygio, pramogų bei kokybiško maisto gausos, antrą kartą gimtadienį švenčianti N. Šiaudikytė sakė, jog tikrąją sukakties dieną dėl vėsesnio oro lankėsi Antalijoje ir apžiūrėjo kurortinį miestą.

„O šiandien deginamės ir leidžiame laiką paplūdimyje!“ – ramiu poilsiu džiaugėsi N. Šiaudikytė. Ji užsiminė, jog iki šiol prisimena gimtadienio vakarėlio, surengto Kaune, nuotaikas.

Ypatingai progai jubiliatė pasirinko ypatingą drabužį – baltutėlę dizainerės Stellos McCartney suknelę, specialiai asmeninei šventei įsigytą užsienyje.

Iškilmingą vakarą svečiai pirmiausia buvo pakviesti į Kaune esančią kulinarinę studiją „Barbarisinė antis“. Čia jiems užkandžius, karštus gurmaniškus gardumynus ir desertus ruošė virtuvės šefas Robertas Ščesnavičius.

„Ir kaip galima nešvęsti gimtadienių? Šiemet greta savęs tikrai mačiau laiko patikrintus draugus, mylimus tėvus, sesę, sužadėtinį… Galėjome keturias valandas bendrauti, dalytis prisiminimais, žiūrėti nuotraukas. O tada – į naktinį klubą. Jame vyko ne tik mano koncertas ir vaizdo klipo pristatymas, bet ir linksmybės iki paryčių“, – pasakojo N. Šiaudikytė.

Organizatorių inf. ir nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: