Pradinis / Šeima ir sveikata / Žaidimai vaikams, suburiantys visą šeimą

Žaidimai vaikams, suburiantys visą šeimą

Vaikams visada reikia turėti įdomių užsiėmimų, todėl vaizdo žaidimai, filmai ir socialiniai tinklai juos labai lengvai suvilioja. Vis dėlto, nors ši veikla ir įdomi, ji nėra labai naudinga – užsiimdami tokiomis veiklomis jie visada atsipalaidavę tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Būtent dėl to įvairūs stalo žaidimai vaikams yra ne tik naudingi, bet ir lengvai suburia visą šeimą vakarais.

Geriausi žaidimų tipai

Stalo žaidimai vaikams gali būti labai įvairūs, pradedant klasikiniais figūrėlių stumdymo žaidimais, baigiant bokšto statymu iš medinių kaladėlių. Vis dėlto, nors pasirinkimas ir labai didelis, tikrai ne visi žaidimai bus įdomūs visai šeimai.

  • Daugiafunkciai stalai – vienas smagesnių pasirinkimų yra daugiafunkciai žaidimų stalai. Čia kalbame apie stalo futbolą, mini biliardą ir t. t. Tai gal ir ne visada sudomins dailiosios lyties atstoves, tačiau puikiai praleistas tėvo ir sūnaus laikas yra garantuotas.
  • Dėlionės patinka daugeliui. Visada smagu su šeima praleisti jaukų vakarą renkant dėlionę ir bendraujant. Dėlionės rinkimas lavina vaizduotę, loginį mąstymą ieškant tinkamos detalės, o šiokia tokia konkurencija stebint, kas greičiau suras kitą detalę, tikrai niekam nepakenkė.
  • Šeimos stalo žaidimai – „Monopolis“, „Jenga“, „Dixit“, „Scrabble“… Visi šie žaidimai yra savaip įdomūs ir patiks tiek tėvams, tiek vaikams. Įdomiausia tai, kad kiekvienas stalo žaidimas sukuria unikalią atmosferą, todėl kokį vakarą susiplanuosite – tokį ir turėsite.

Prieš pirkdami stalo žaidimą įsitikinkite, kad jis tikrai patiks visiems. Vieniems labai patinka dėlionės, o kiti jų negali pakęsti. Nepalikite nė vieno šeimos nario užnugaryje – pasirinkite tinkamai.

Rekomenduojami žaidimai

Štai keletas žinomiausių ir dėmesio vertų žaidimų, kuriuos pabandyti turėtų kiekvienas:

  • „Monopolis“ – vienas seniausių ir populiariausių stalo žaidimų istorijoje. Visame pasaulyje stalo žaidimų mėgėjai pamilo „Monopolį“ dėl nepastebimai lekiančių valandų žaidžiant ir priimant drastiškus sprendimus.
  • „Alias“ – populiarus žaidimas, kuriame tikslas yra apibūdinti kuo daugiau žodžių jų neištariant.
  • „Scrabble“ – ramus ir atpalaiduojantis žodžių žaidimas visai šeimai.
  • „UNO“ – labai paprastas, trumpas kortų žaidimas, kurį mėgsta tiek vaikai, tiek suaugusieji.
  • „Jenga“ – žaidimas, kuriame žaidėjų skaičius neribotas. Pastatykite bokštą ir tada kruopščiai traukite dalis po vieną. Tikslas – nesugriauti bokšto.

Leiskite laiką turiningai – pasirūpinkite jums smagiais ir įdomiais stalo žaidimais jau dabar! Įvairių rūšių žaidimai vaikams ir kitos prekės vaikams yra prieinamos apsilankius adresu www.senukai.lt.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: