Pradinis / Renginiai, pramogos / „Žiūrėk! Geras!“ herojė sulaukė prabangios staigmenos iš A. Valentaitės

„Žiūrėk! Geras!“ herojė sulaukė prabangios staigmenos iš A. Valentaitės

TV3_Ziurek_Geras_Asta_Valentaite_Vilma_4

„Kai savo kieme pamačiau tik iš žurnalų puslapių pažįstamą Astą, negalėjau patikėti savo akimis. O kai ji man pasiūlė vykti į Vilnių ir drauge pasimėgauti moteriškais malonumais, pasijaučiau dvidešimčia metų jaunesnė. Tai buvo didžiausia staigmena mano gyvenime!“ – jau rytoj, ketvirtadienį, 19.50 val. TV3 vasaros projekto „Žiūrėk! Geras!“ žiūrovams susijaudinusi ir laiminga kalbės kaime gyvenanti trijų vaikų mama Vilma po susitikimo su žinoma stiliste, modeliu Asta Valentaite.

„Laidos kūrėjai man pasakė, kad reiks iš pagrindų pakeisti vienos moters stilių. Kas ji – nė nenumaniau. Kai išvydau Vilmą, įsitikinau, jog, nors ant jos pečių gula visi namų rūpesčiai, moters akys šviečia. Supratau, kad pasirūpinti šia moterimi sunku nebus,“ – jau rytoj TV3 laidoje „Žiūrėk! Geras!“ atviraus A. Valentaitė. Stilistė su džiaugsmu priims netikėtą laidos kūrėjų iššūkį ne tik nuo galvos iki kojų pakeisti nepažįstamos moters stilių, bet ir suteikti jai progą iš arti pamatyti sostinės elito gyvenimą.

Sunkius fizinius darbus kasdien dirbančios herojės didieji pokyčiai prasidės kirpykloje, po to Vilma atsidurs vizažistės rankose, galiausiai – prabangių drabužių parduotuvėje. Iki šiol tik žvaigždes ir modelius fotosesijoms puošusi A. Valentaitė Vilmą pakeis neatpažįstamai. Įvykus šiems ypatingirms pokyčiams, Vilma prieš „Žiūrėk! Geras!“ kameras sės į kabrioletą. „Žiūrėjau kasdien į veidrodį galvodama: ką jau čia iš manęs bepadarysi? Tačiau tai kas įvyko, tiesiog neįtikėtina. Tarsi skraidyčiau“, – džiaugsmu trykš Vilma.

Kokiomis pramogomis A. Valentaitė nustebins TV3 laidos heroję? Kokiu gurmanišku maistu mėgausis moterys? Kokio žinomo dainininko pasirodymą stebės sostinės naktiniame klube? Intriguojantys atsakymai – jau ketvirtadienį laidoje „Žiūrėk! Geras!“

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: