Pradinis / Renginiai, pramogos / Žymūs žmonės kviečia prisidėti prie gerumo misijos

Žymūs žmonės kviečia prisidėti prie gerumo misijos

Iki tradicija tapusio UNICEF vaikų bėgimo Kaune likus dviem dienoms, žymūs Lietuvos žmonės primena – dalyvaudami renginyje galite išgelbėti net trijų vaikų gyvybes. Į gegužės 18 dieną vyksiantį renginį kviečia visas būrys UNICEF ambasadorių, tikinčių gerumo misija ir neabejingų pasaulio vaikų likimui.

„Kviečiu savo mylimą miestą bėgti. Sportas yra sveikata. Ir taip, bėgimas gali išgelbėti mūsų sveikatą. Bet, pasirodo, bėgimas gali išgelbėti ir kažkieno kito gyvenimą. Tad bėkime visi kartu, būkime sveiki ir gelbėkime pasaulio vaikus. Susitiksime Kaune!“ – sakė scenos dievaitė Jazzu, kuri pernai su UNICEF leidosi į misiją Malavyje.

Dainininkas Vaidas Baumila, UNICEF vaikų bėgimo „Už kiekvieną vaiką“ ambasadorius, irgi siunčia specialų kvietimą kauniečiams. „Man yra garbė dalyvauti UNICEF bėgime. Tai labai kilni akcija, kurioje kiekvienas bėgikas gali išgelbėti net trijų vaikų gyvybes. Kauniečiai, nepraleiskite progos padėti pasaulio vaikams ir skubėkite registruotis į šį kilnų bėgimą“, – kviečia jis.

Bėgti skatina ir šį pavasarį prie gausaus UNICEF ambasadorių būrio prisijungusios dvi žymios kaunietės: „X faktoriuje“ išgarsėjusi, išskirtiniu balsu pasižyminti dainininkė Marija Grabštaitė, su bėgti pasiruošusiais broliukais nufilmavusi nuotaikingą kvietimą kauniečiams, ir geriausia 2017 metų Lietuvos sportininkė, Europos čempionė, Lietuvos nacionalinio rekordo savininkė, šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė.

„Esu iš tų, kurie savo pavyzdžiu ir nuoširdžiais patarimais visuomet skatina gyventi aktyviai bei sveikai ir padėti tiems, kuriems to labiausiai reikia. Šiuo atveju, kai susijungia du gražūs tikslai – motyvuoti jaunimą savo pavyzdžiu ir kartu padėti tiems, kurie savimi negali pasirūpinti, – raginčiau visus atrasti laiko ir, svarbiausia, noro prisidėti prie šios iniciatyvos ir susitelkti dėl bendro tikslo“, – sakė A. Palšytė.

„Yra galimybė prisidėti prie pasaulio vaikų gerovės. Gegužės 18 d. Kaune startuoja UNICEF vaikų bėgimas. Dalyvio mokestis tik 5 eurai, tačiau jų pakanka, kad vienas vaikas būtų sotus visą savaitę. Mums tai reiškia tiek mažai, o jiems – labai daug“, – savo „Instagram“ paskyroje rašo Karolina Mechino.

„Į Lietuvą grįžusi spėju padaryti ir keletą visuomenei naudingų darbų. Visi žinome, kas yra UNICEF ir kokiu tikslu jie veikia. Kviečiu visus prisidėti prie bėgimo, nes kiekvienas dalyvis padaro neįtikėtinai daug dėl jų, vaikų. Kadangi bėgimai vyks ne tik Kaune, bet ir dar keturiuose miestuose, atrasti progą tikrai galime“, – dalytis gerumu kviečia Asta Valentaitė.

„Aš labai vertinu gyvenimo teikiamas dovanas. Dėkoju, kad esu sveika, turiu ką padėti ant stalo, apsirengti, išvažiuoti pailsėti su šeima, mane supa tokie pat geri ir nuoširdūs žmonės. Dėkingumo vertybė bus viena pirmųjų, kurią bandysiu įdiegti ir savo dukroms. Kažkaip visada svajoju, kad vieną dieną, kada jos paaugs, mes kartu su UNICEF nuskrisime padėti kitų šalių vaikams. Už tokią dovaną ir patirtį būčiau taip pat be galo dėkinga. O kad galėtume nelaukti tiek ilgai ir veikti dabar, kviečiu visus prisijungti ir bėgti UNICEF bėgime su savo vaikais. Didžiausia pasaulio vaikų gerove besirūpinanti organizacija UNICEF Lietuvoje jubiliejinius 25-uosius veiklos metus pažymės masiškiausiu UNICEF vaikų bėgimu. Šį pavasarį UNICEF bėgimai „Už kiekvieną vaiką“ vyks net 5 Lietuvos miestuose“, – dėkingumu ir entuziazmu tryško dizainerė Julija Žižė.

UNICEF vaikų bėgimas – tai linksmas 500 m–1 km bėgimas vaikams nuo 2 iki 14 metų, skirtas padėti nuo bado ir mirtinų ligų kenčiantiems Mozambiko vaikams. Tai – didžiausias ir prasmingiausias vaikų bėgimas Lietuvoje.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamas, Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui ir „UNICEF Lietuva“ 25-mečiui skirtas UNICEF vaikų bėgimas šį pavasarį vyks 5 Lietuvos miestuose: gegužės 18 d. Kaune, gegužės 27 d. Kretingoje, birželio 2 d. Klaipėdoje, birželio 8 d. Druskininkuose, birželio 15 d. Vilniuje.

Užregistruoti vaiką į UNICEF vaikų bėgimą ir užtikrinti, kad jis gautų rėmėjų dovanojamus UNICEF marškinėlius ir medalį, galima sumokant 5 eurų „Svarbus kiekvienas vaikas“ mokestį. Už šią Jūsų sumokėtą 5 eurų paramą bus perkama speciali baltymais prisotinta riešutų pasta, kurios užtenka penkias dienas maitinti dėl prastos mitybos išsekusiam vaikui Mozambike. Registracija vyksta adresu http://unicef.lt/registracija-unicef-vaiku-begimas-2018/

Per šešerius metus vargingiausių pasaulio šalių vaikams skirtuose UNICEF bėgimuose dalyvavo daugiau kaip 10,3 tūkstančio mažųjų bėgikų, jie padarė per 7,7 mln. žingsnių. Vaikams iš skurstančių šalių buvo paaukoti 56 632 eurai, už juos išgelbėti 7 079 dėl prastos mitybos išsekę vaikai Mozambike ir Malavyje bei padėta paskiepyti nuo tymų 10 000 Nepalo vaikų.

Projekto rėmėjai – „Lietuvos energija“, „Northway“ medicinos centras, Užsienio reikalų ministerija, Kauno, Klaipėdos, Kretingos ir Druskininkų miestų savivaldybės, S. Dariaus ir Girėno sporto centras.

Apie UNICEF

UNICEF dirba, kad užtikrintų kiekvieno vaiko teises ir gerovę. Kartu su partneriais dirba 190 šalių ir teritorijų, kad šį įsipareigojimą paverstų tikrove. Ypatingą dėmesį skiria pažeidžiamiausiems ir labiausiai pamirštiems vaikams, kad pagalba pasiektų visus vaikus ir visur.

UNICEF negauna jokio finansavimo iš Jungtinių Tautų ir visiškai priklauso nuo savanoriškų aukų. Tapkite nuolatiniu UNICEF rėmėju – siųskite SMS numeriu 1469 įrašę žodį VAIKAMS. Vos 10 centų per dieną (3 eurai per mėn.) jau gali išgelbėti vaiko gyvenimą.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: