Pradinis / Grožis ir mada / 2016 metų pavasario ir vasaros mados tendencijos

2016 metų pavasario ir vasaros mados tendencijos

2016 metų pavasario–vasaros drabužių kolekcijos žavi abstrakčiais raštais, optinėmis iliuzijomis, gamtos, architektūros piešiniais, škotiškais langeliais, audiniais su užrašais. Daugiau apie šio sezono mados tendencijas pasakoja stilistė Natalija Stunžėnienė

Romantika, aistra ir judesys pabrėžiami detalėmis. Šiemet itin svarbios detalės, paryškinančios moteriškumą judant, einant gatve ar šokant, pvz., flamenką. Raukiniai, žabo, bangas imituojančios detalės papuoš įvairių audinių ir net odinius drabužius. Svarbus akcentas: detalės, iškirptos ratu arba spirale, efektingiausiai atrodo derinamos su pagrindinėmis spalvomis. Tai sukuria būtiną pusiausvyrą tarp žaismingumo ir ramybės.

Ryškumas ir dinamika. Pristatytose pavasario kolekcijose akį traukia skirtingų dryžuotų raštų, spalvų deriniai. Moterys, kurios iki šiol vis dar vengdavo dryžių, šį pavasarį juos būtinai turėtų išbandyti. Reikėtų pradėti nuo santūrių variantų, tinkamų ir vyresnėms: rinktis pagrindinių spalvų dryžius ir komplektuoti su analogiškų spalvų raštuotais arba vieną spalvą atkartojančiais vienspalviais drabužiais. Kai su šiais komplektais moteris jausis jaukiai, galės pereiti į kitą sudėtingumo lygį ir pradėti komplektuoti chromatinius dryžius su tas pačias spalvas atkartojančiais raštuotais arba vienspalviais drabužiais.

Mieguistumas. Kartais nesinori išeiti į lauką tik todėl, kad vilkint namų drabužius jauku ir patogu, o džinsai ir suknelės nusibodę. Mados ir stiliaus pasaulyje atsiranda išeitis iš visų situacijų. Šį pavasarį pristatomas ypač madingas, kartu ir patrauklus pižaminis stilius (angl. underwear). Apie šį stilių mados sekėjai pradėjo kalbėti pasirodžius 2009 m. „Dolce & Gabbana“ kultinėms kolekcijoms. Būtent šie dizaineriai įtraukė naminių miego drabužių elementų į kasdienę aprangą. Italai akcentavo moteriškų miego glaustinukių, peniuarų seksualumą ir intymumą. Šiandienos pižaminis stilius pasižymi laisvais modeliais, kurie komplektuojami su klasikiniais aprangos elementais.

Vintažas. Vintažinių drabužių poreikis atsirado dar 8-ajame dešimtmetyje. Būtent tuo metu dėl lengvųjų technologijų vystymo buvo pradėta masiškai gaminti madingą visiems vienodą aprangą ir avalynę. Tais laikais Londone bohemos estetams buvo atidarytas pirmasis vintažinis butikas. Jo modeliai imitavo 1930 m. stilių. 1990 m. vintažinis stilius tapo populiarus ir dabar jau naudojamas masiškai. Šiandien beveik kiekvienoje madingoje parduotuvėje galima pamatyti specialiai sendintų, iš senamadiškų audinių pasiūtų vintažinių drabužių, kuriuos dabar vadina neovintažiniais. Pavasario kolekcijose galima matyti neovintažinių ir šiuolaikinių ar ekstravagantiškų drabužių derinių. Nepratusią akį tokie deriniai gali šokiruoti, net pasirodyti nepatrauklūs, tačiau kiekvienas modelis gali kelti idėją, kaip atnaujinti savo drabužinę pagal naują vintažo tendenciją.

http://natalijastun.com

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top