Pradinis / Lietuviai svetur / AIRIJA. Airijos lietuviai labdaros tikslais dalyvaus Dublino maratone

AIRIJA. Airijos lietuviai labdaros tikslais dalyvaus Dublino maratone

Airijos lietuvių bėgikų klubo iniciatoriai (S. Karaliūtės-Kubilienės nuotr.)
Šiemet vasarą bėgimo entuziastų iniciatyva įkurtas Airijos lietuvių bėgikų klubas prisideda prie geros valios akcijos ir dalyvauja Airijos lietuvių bendruomenės organizuojamame labdaros projekte „Lietuva–Airija 2013“.

Airijos lietuvių bėgikų klubo nariai Aistis Šlajus ir Romas Sriubiškis š. m. spalio 28 d., pirmadienį, dalyvaus kasmetiniame Dublino maratone ir maloniai kviečia visus norinčius bei mėgstančius bėgimą prisijungti prie šios akcijos. Startas 9:00 val.

Apie savo norą prisijungti prie Airijos lietuvių bėgikų komandos Dublino maratone galite pranešti žinute Airijos lietuvių bėgikų klubui jų „Facebook“ svetainėje.

Taip pat Airijos lietuvių bėgikų klubas kviečia burtis į lietuvių sirgalių būrį, pasipuošti lietuviškomis trispalvėmis ir atvykti palaikyti Airijos lietuvių bėgikų klubo narių, bėgsiančių maratone.

Informacijos apie maratono trasą galite rasti čia: http://dublinmarathon.ie/course/.

Labdaros projektas „Lietuva–Airija 2013“ yra organizuojamas paminėti metams, kai Airija ir Lietuva kartu pirmininkavo ES Tarybai: Airija – pirmąjį pusmetį, Lietuvą – antrąjį. Jo metu Airijos lietuvių bendruomenė ir kitos Airijos lietuvių visuomeninės organizacijos rengs įvairius renginius. Jų metu bus renkamos lėšos keturioms labdaros organizacijoms Airijoje ir Lietuvoje paremti: Down Syndrome Association in Laois (Airija), St. Paul Special School Dublin (Airija), Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijai (Lietuva), asociacijai „Kitoks vaikas“ (Lietuva). Šios organizacijos pasirinktos norint atkreipti dėmesį į protinę negalią turinčių asmenų problemas ir vis dar egzistuojantį socialinį tokių žmonių atstūmimą visuomenėje.

Airijos lietuvių bėgikų klubas nuoširdžiai kviečia visus geros valios žmones dosniai aukoti minėtoms organizacijoms. Aukoti galima renginio metu, taip pat pervedant į tam skirtą banko sąskaitą. Daugiau informacijos rasite čia: http://www.alb.ie.

Tadas Kubilius
Nuotrauka S. Karaliūtės-Kubilienės
http://www.alb.ie

t00007l

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: