Pradinis / Kinas, muzika, TV / Aiškėja pirmieji „Auksinio balso“ dalyviai

Aiškėja pirmieji „Auksinio balso“ dalyviai

Muzikos projektas „Auksinis balsas“ jau rugsėjo 20 d. sugrįžta į LRT eterį. Kol kas projektą gaubia daugybė paslapčių, bet jau aiškėja pirmieji projekto dalyviai. „Auksinio balso“ scenoje išvysime žinomos grupės „Liūdni slibinai“ vokalistę Aistę Lasytę ir lietuvių lengvojo roko muzikos atlikėją, buvusios grupės „Amberlife“ vokalistą ir dainų kūrėją Edgarą Lubį.

Žinomas atlikėjas tikina, kad jau dabar peržvelgia savo repertuarą ir rimtai žiūri į pasiruošimą konkursui. Pasak jo, „Auksinis balsas“ – itin aukšto lygio konkursas ir jam reikia atsakingai ruoštis. „Pastebėjau, kad visi dalyviai labai stiprūs. Man yra garbė būti tarp tų stipriųjų“, – kalba E. Lubys.

Jo teigimu, konkursas reikalauja didelio atlikėjo universalumo: juk kiekvieną savaitę dainuoti teks vis naujo muzikos žanro kūrinius – nuo roko iki operos. Atlikėjas tvirtina sutikęs dalyvauti konkurse todėl, kad tai puiki paspirtis atskleisti save kaip atlikėją. „Sutikau, nes norėjau išbandyti save ir suteikti sau truputį adrenalino, kad būtų motyvacija ruoštis ir tobulėti“, – sako žinomas kompozitorius.

Jam pritaria ir kita muzikos projekto „Auksinis balsas“ dalyvė A. Lasytė. Dažniausiai scenoje pasirodanti su grupe atlikėja šį kartą priešais publiką stos viena. „Pasirodė įdomu, kodėl nepabandžius?“ – sako „Liūdnųjų slibinų“ vokalistė.

A. Lasytė taip pat tikisi išbandyti save ir išmokti naujų muzikinių subtilybių. „Stiprūs varžovai, bet ne muštis susirinkome“, – humoro nestokoja dainininkė.

LRT pasididžiavimas, didžiausias Lietuvoje tikro garso koncertas „Auksinis balsas“ vėl grįžta į eterį. Dešimt žinomų Lietuvos atlikėjų kiekvieną savaitę laikys muzikinius egzaminus, o juos vertins ne tik kompetentinga komisija, bet ir gyvą muziką mėgstantys televizijos žiūrovai.

LRT
Atlikėjų asmeninių archyvų nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top