Pradinis / Kinas, muzika, TV / Aktorius Ramūnas Rudokas: „Ir mano gyvenime dar būna pirmų kartų“

Aktorius Ramūnas Rudokas: „Ir mano gyvenime dar būna pirmų kartų“

TV3_Rezidentai_Ramunas_RudokasMedicina yra pats kilniausias iš visų menų, kadaise pasakė Hipokratas. Naujojo TV3 sezono „Gera kartu!“ premjera – komiškas medicinos serialas „Rezidentai“ – žiūrovus į medicinos meną kvies pažvelgti su humoru, o rudeninę depresiją siūlys gydytis vaistu nuo visų ligų – juoku. Humoro injekcijas garantuos ryškiausių šalies aktorių būrys – Ramūnas Rudokas, Džiugas Siaurusaitis, Aldona Vilutytė, Daiva Rudokaitė, Andrius Bialobžeskis ir daug kitų.

Pagrindinį gydytojo Rimo Naudžiūno vaidmenį seriale kuriantis charizmatiškas aktorius Ramūnas Rudokas prisipažįsta – toks svarbus mediko vaidmuo jam teko pirmą kartą karjeroje. „Studijuodamas LMTA esu vaidinęs ir gydytoją, ir pacientą, bet tai nebuvo dideli vaidmenys. Ir mano gyvenime, pasirodo, pirmųjų kartų dar pasitaiko“, – šypsodamasis pasakoja R. Rudokas.

R. Rudokas – net tik patyręs teatro, kino ir televizijos aktorius. Žinomas vyras režisuoja spektaklius, koncertuoja. Pastaruoju metu daugiausia laiko jam tenka praleisti ne koncertuose ar teatre, o atokiau nuo Vilniaus centro esančioje klinikoje, kurioje vyksta serialo „Rezidentai“ filmavimo darbai.

Medicinos įstaigos daugeliui sukelia ne itin malonių asociacijų. Kaip klinikoje jaučiasi aktorius, kuriam mediko chalatas tapo kone dažniausiai dėvimu drabužiu? „Oi, man jokių neigiamų emocijų ligoninės nesukelia. Tuo labiau kad mes dirbame tokioje klinikoje, kuri yra kaip 5 žvaigždučių viešbutis. Tai pasifilmuojam, pailsim, vėl pasifilmuojam – viskas gerai“, – šypsosi R. Rudokas.

Švirkštai, adatos ir visi kiti daugelį ligonių gąsdinantys atributai aktoriaus taip pat nebaugina. „Niekada gyvenime nesu nualpęs dėl kokių nors medicininių ritualų. Vaistus galiu susileisti pats. Netgi turiu tokį slaptą pomėgį leisti vaistus kitiems“, – juokiasi žinomas vyras.

Komiškame medicinos seriale vaidmenis atliekantys aktoriai turi išmokti sudėtingus tekstus. Juose – nemažai medicinos terminų, kuriuos tariant reikia palaužyti liežuvį. „Man tai ne problema. Ačiū Dievuliui už tai, kad davė man gerą atmintį: įsiminti tekstus nėra sunku, tai galiu padaryti gana greitai. Tie medicinos terminai man yra tiesiog eiliniai žodžiai tekste, kuriuos reikia išmokti“, – pasakoja „Rezidentų“ aktorius R. Rudokas.

Naujo serialo siužetas TV3 žiūrovus nukels į vieną ligoninę, kurios personalo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai į ją atvyksta dirbti keturi ką tik studijas baigę medikai. Gydytojai, seselės, pacientai ir jų lankytojai – visi rezidentų įtraukiami į kurioziškas situacijas.

Pirmo lietuviško komiško medicinos serialo likimą nulems TV3 žiūrovai. Nuo rugsėjo 1 dienos bus parodytos pirmos septynios „Rezidentų“ serijos. Žiūrovai savo nuomonę ir vertinimą galės išreikšti vaizdo žinių portale „Žinios.lt“. Jeigu žiūrovų vertinimas bus palankus, kūrybinė komanda vėl kibs į darbus ir toliau filmuos serialą.

Parengė Erika Vyšniauskaitė
TV3 nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top