Pradinis / Kinas, muzika, TV / Aktorius Vytautas Rumšas padės įgyvendinti vyresnių žmonių svajones

Aktorius Vytautas Rumšas padės įgyvendinti vyresnių žmonių svajones

Tarp gausybės naujojo LRT sezono naujienų – projektas „Svajonę turiu“. Muzikos, pokalbių ir, svarbiausia, svajonių įgyvendinimo laidą ves Vytautas Rumšas jaunesnysis.

„Įdomu pažiūrėti ir sužinoti, kokios yra žmonių svajonės, ir parodyti, kad mes kartais „nurašome“ žmones, kurie dar turi svajonių – ir ne bet kokių“, – sako žinomas aktorius.

Pasak projekto prodiuserio Sauliaus Urbonavičiaus-Samo, „Svajonę turiu“ bus gražus, teigiamas, šviesus, linksmas ir muzikalus projektas. „Pagaliau galime linksmai, trankiai ir su muzika įgyvendinti žmonių svajones, kurios dažnai lieka taip ir nepasiektos“, – džiaugiasi prodiuseris.

S. Urbonavičiaus-Samo teigimu, projekto kūrėjai įgyvendins svajones tų, kuriems jų pasiekti darosi vis sunkiau. „Kai sulaukiate viduramžio ir jau keliaujate pensijos link, atrodo, kad neįgyvendintoms svajonėms jau nebėra laiko. Todėl kreipiamės būtent į tokius žmones, kviečiame juos pildyti anketas. Tai yra visai šeimai skirtas projektas, bet įgyvendiname tik vyresnių žmonių svajones, nes jauni dar turi daug laiko pasiekti savo svajonėms“, – mano laidos prodiuseris.

Jei žmogus visą gyvenimą svajoja šokti ar su mylima žvaigžde padainuoti scenoje, neišdrįsta pakilti oro balionu, vairuoti ralio automobilio ar nesusiruošia aplankyti užsienyje gimusio vaikaičio – tai padės įgyvendinti laida „Svajonę turiu“.

Be to, laidoje skambės visų laikų populiariausios Lietuvos estrados dainos, lankysis įdomūs svečiai: garsūs praeities ir šių dienų aktoriai, dainininkai, muzikantai, sportininkai.

LRT

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top