Pradinis / Grožis ir mada / Antano Guogos sužadėtinė A. Šlapokaitė: „Natūralumas yra pats svarbiausias moters grožio elementas“

Antano Guogos sužadėtinė A. Šlapokaitė: „Natūralumas yra pats svarbiausias moters grožio elementas“

Kiek daugiau nei prieš savaitę dizaineris Liutauras Salasevičius pristatė naujausią savo kolekciją „Šou“. TV3 žiūrovų jau šį ketvirtadienį, gegužės 1 dieną, laukia specialus mados projektas „Madam pareis vėliau su…“ , kuriame bus galima išvysti ne tik kvapą gniaužiantį pasirodymą ant podiumo, bet ir įdomiausias akimirkas iš užkulisių.

TV3 žiūrovai išvys specialiai kolekcijos pristatymui sukurtas dekoracijas, akrobatinius triukus ir pirotechnikos elementus. Renginiui garso takelį sukūrė ir gyvai atliko elektroninės muzikos duetas „Electronic I“. Išskirtinį muzikinį pasirodymą padovanojo ir šių metų Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“ Vilija Matačiūnaitė.

Ištaigingas stiliaus namų „Madam pareis vėliau“ savininko, dizainerio ir stilisto L. Salasevičiaus kurtas sukneles demonstravo profesionalios manekenės kartu su ryškiausiomis Lietuvos moterimis. Podiumu žengė dainininkės Šorena, Natalija Bunkė, aktorės Vaida Būtytė, Milda Štakėnaitė ir daugybė kitų žinomų moterų.

Ant podiumo pasirodė ir buvusi manekenė, milijonieriaus Antano Guogos sužadėtinė Aistė Šlapokaitė. Ją atpažinti buvo sunku. Vienam vakarui šviesiaplaukę gražuolę L. Salasevičius pavertė fatališka juodaplauke.

Duodama interviu projekto kūrėjams A. Šlapokaitė atviravo įvairiomis temomis – nuo plastinės chirurgijos iki silpnybės apatiniam trikotažui. „Pati nesu pasidariusi nė vienos plastinės operacijos ir esu prieš šį madingą reiškinį“, – tvirtą nuomonę dėstė Aistė. Moteris pridūrė, jog pateisina tik būtinąsias plastines operacijas, o ne daromas tik dėl siekio tūrėti putlesnes lūpas ar iškilesnę krūtinę.

„Banalu, tačiau natūralumas yra pats svarbiausias moters grožio elementas“, – teigia A. Šlapokaitė. Ji prisipažino atkalbėjusi nuo plastinių operacijų ne vieną draugę.

Visada nepriekaištingai viešumoje atrodanti moteris nemėgsta vaikščioti po parduotuves. „Naują drabužį dėvėti malonu, tačiau tikrai nesu parduotuvių maniakė. Nesu iš tų moterų, kurios siekia dėvėti drabužius iš naujausių kolekcijų ar būtinai prabangių prekės ženklų. Bet vieną silpnybę turiu – tai apatinis trikotažas. Kone iš kiekvienos kelionės vis parsivežu ką nors nauja“, – išdavė Aistė.

Parengė Erika Vyšniauskaitė

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: