Pradinis / Aktualijos / Apdovanota Metų klaipėdietė

Apdovanota Metų klaipėdietė

Penktadienį, kovo 7 d., Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo šventiniame „Metų klaipėdietės“ renginyje ir apdovanojo šių metų nugalėtoją.

„Klaipėda visus žavi savo dinamiškumu ir energija. Uostamiestis sparčiai keičiasi, modernėja ir stiprėja kaip regioninis centras prie Baltijos jūros. Klaipėdos moterų indėlis garsinant miestą mokslo, verslo ir sporto laimėjimais, puoselėjant Pamario krašto kultūros tradicijas yra labai svarbus“, – sakė Prezidentė.

Pasak Prezidentės, ši miesto šventė – prasmingas ir įkvepiantis renginys, padedantis atkreipti Klaipėdos ir visos Lietuvos dėmesį į darbščiausias, kūrybingiausias ir pašaukimui atsidavusias moteris.

„Metų klaipėdietės“ konkurso dalyvės, pasak Prezidentės, savo pavyzdžiu įrodo, kad svarbiausia yra ne žmogaus profesija, o jo tikėjimas savo darbo prasme. Mokėjimas būti pavyzdžiu ir įkvėpti kitus. Gebėjimas išgirsti širdies balsą ir padėti šalia esančiajam.

Prezidentės teigimu, stiprindamos pasitikėjimą vieno kitu, skatindamos burtis į bendruomenę ir aktyviai dalyvaudamos visuomeninėje veikloje moterys suteikia aplinkiniams jėgų ir įkvėpimo kurti ir puoselėti savo miestą, kraštą, savo Tėvynę.

Prezidentė palinkėjo „Metų klaipėdietės“ konkurso dalyvėms ryžto, sėkmės ir daug naujų kūrybinių pasiekimų.

Konkursas „Metų klaipėdietė“ rengtas jau dvyliktą kartą.

Prezidentės spaudos tarnybos informacija
Nuotraukos R. Dačkaus

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top