Pradinis / Renginiai, pramogos / Apdovanotos prasmingais darbais džiuginančios moterys

Apdovanotos prasmingais darbais džiuginančios moterys

Kauno moterų klubas „Ad astra“ trečią kartą iškilioms ir savo darbais visuomenę džiuginančioms bei gėrį skleidžiančioms moterims įteikė apdovanojimus – palmės šakeles-seges.

Šįmet tarp įvertintųjų – ir legendinė aktorė Regina Varnaitė. Po dviejų mėnesių 93-iąjį gimtadienį švęsianti teatro scenos karalienė susirinkusiuosius į Kauno rotušę lepino eilėmis bei gera nuotaika.

R. Varnaitei skirtą apdovanojimą – rūtą, įteikiamą už viso gyvenimo nuopelnus, pristatė Nacionalinio Kauno dramos teatro vadovas Egidijus Stancikas.

„Ko tik nepadarysi dėl Reginos, mūsų scenos karalienės. Šiuo metu teatre kaip tik vyksta spektaklis. Jame turiu vaidinti. Tiesa, ne pagrindinį vaidmenį, bet… Kai kvietė į šiuos apdovanojimus, pažadėjo, kad Reginą pasveikinsiu pirmas, todėl neužtruksiu, nesugriausiu spektaklio ir laiku galėsiu bėgti pas publiką. Ech. Tikėk moterimis – jos suvilios ir vis tiek savaip padarys!“ – su šypsena kalbėjo E. Stancikas. Po kalbos jis iš tiesų išskubėjo atlikti savo pareigos teatro mylėtojams.

„Už stebuklingas rankas, ant kurių supasi mažutėlio gyvybė, už begalinę kantrybę mylėti ir globoti pačius silpniausius, rūpintis jų artėjimu prie pasaulio kasdien, kas minutę, o gal net sekundę. Tegu padeda jums visi pasaulio angelai ir gerosios dvasios, kad nepavargtų jūsų rankos ir širdis, kad visi vaikeliai būtų sveiki ir taptų jūsų sėkmės ir pasididžiavimo garantu“, – taip viena iš „Ad astros“ klubo įkūrėjų, poetė Dalia Teišerskytė sakė pristatydama dar vieną nominantę – Kauno klinikų Neonatologijos klinikos vadovę prof. Rasą Tamelienę.

Prieš aštuoniolika metų įsteigta ir daugybę paramos projektų laikinojoje sostinėje įgyvendinusi dailiosios lyties atstoves vienijanti organizacija šįmet pirmą kartą Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio pasiūlymu apdovanojo ne tik miesto, bet ir Kauno rajono moteris. Už itin aktyvią veiklą ir įvairias iniciatyvas nominacija vieno iš valstybės vadovų teikimu buvo įvertinta Kauno rajono bendruomeninių organizacijų sąjungos vadovė Eglė Juozapavičienė.

„Dėkojame už Kauno rajono žmonių bendruomeniškumo skatinimą ir vystymą, už valandas ir dienas, pripildytas jūsų kūrybingumo, gerumo bei rūpesčio“, – V. Pranckiečio žodžius, skirtus nominantei, perdavė renginio organizatoriai.

Tarp šįmet įvertintųjų taip pat buvo Vilijampolės socialinės globos namų direktorė Zita Verbavičienė, šimtmečius švenčiančios naujienų agentūros „Elta“ ir žurnalo „Moteris“ vadovė Gitana Markovičienė, talentingųjų mecenatė, notarė Rasa Ona Inokaitienė, Kauno eglučių kūrėja, menininkė Jolanta Šmidtienė bei Kauno valstybinio muzikinio teatro primadona, daugybės labdaros projektų palaikytoja Rita Preikšaitė.

Savo atliekama muzika susirinkusiuosius džiugino pianistė Goda Palskytė ir fleitininkė Monika Ryškutė, o balsu – Kauno ceremonmeisteris Kęstutis Ignatavičius.

Pirmą kartą renginyje vyko ir neįprasta meno iniciatyva – dailininkė Indrė Šaulianskaitė tapė ir renginio organizatoriams padovanojo drobėje įamžintą apdovanojimų akimirką.

Darius Vinkevičiaus nuotraukos

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: