Pradinis / Kinas, muzika, TV / Ar V. Matačiūnaitė dėl televizijos iškeis Londoną į Vilnių?

Ar V. Matačiūnaitė dėl televizijos iškeis Londoną į Vilnių?

TV3 muzikinės laidos „Romeo ir Džiuljeta“ vedėja Vilija Matačiūnaitė iki šiol į filmavimus Vilniuje skraidė iš Londono, kuriame gyvena ir dirba. Tačiau sulaukusi režisieriaus Kęstučio Jakšto kvietimo tapti lygiaverte projekto dalyve ir kovoti dėl Džuljetos vaidmens roko operoje, ji vieną po kito praleidžia lėktuvo skrydžius į Londoną. Ar galiausiai Vilija liks gyventi Lietuvoje?

„Jau du kartus į Londoną neišskridau dėl repeticijų. Bet dar žadu kada nors išskristi“, – sako šypsodamasi dainininkė V. Matačiūnaitė, kuriai gyvenimą aukštyn kojomis apvertė režisieriaus K. Jakšto pasiūlymas projekte „Romeo ir Džiuljeta“ būti ne tik vedėja, bet ir dalyve.

„Sudegintų“ lėktuvo bilietų Vilijai negaila. Londone kol kas yra kam ją pavaduoti, o kaip bus toliau – ateitis parodys. „Aš visada sakiau, kad man nesvarbu, kur būti, jei galėsiu dainuoti ir daryti tai, kas man įdomu. Nežinau, ar drįsčiau pretenduoti į Džuljetos vaidmenį, bet dalyvauti visad smagu. Juolab kad su mumis dirba puikūs žmonės, pavyzdžiui, aktorinio meistriškumo moko Ineta Stasiulytė, – pasakoja Vilija. – Man projektas „Romeo ir Džiuljeta“ yra labai įdomus. Čia gaunu gerų pamokų. Prieš laidą ateina režisierius K. Jakštas, drauge peržiūrime scenarijų, jis pataria, kaip ką sakyti, parepetuojame.“

TV3 žiūrovai nepraleido pro ausis ekspresyvaus Vilijos su K. Jakštu apsižodžiavimo pastarojoje laidoje. Jis reikalavo, kad V. Matačiūnaitė dainuodama virstų „pikta boba“, o ši jį pasiuntė kur karalius pėsčias vaikšto. „Netyčia išsprūdo, – juokdamasi ginasi Vilija. – Džiaugiuosi, kad režisierius nesupyko. Jei būtų taip nutikę tikroje teatro scenoje, būčiau gavusi pylos, bet dabar jis manęs pasigailėjo.“

Prisijungusi prie kitų pretendenčių į Džuljetos vaidmenį, V. Matačiūnaitė nepajuto kreivų žvilgsnių ar kuždesių. „Atvirkščiai! Kadangi nesu labai draugiškas žmogus – nepažįstamiems nelendu į akis, nesibičiuliauju, – tai ir su projekto dalyviais anksčiau nebendravau. O dabar atsirado bendras interesas, persimetame pora žodžių“, – prisipažįsta Vilija.

Kaip jai seksis debiutuoti projekto dalyvės kailyje ir kaip Viliją įvertins naujas komisijos narys režisierius Vytenis Pauliukaitis? Sužinosime jau šį šeštadienį 19.00 val. per TV3.

Parengė Erika Vyšniauskaitė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top