Pradinis / Aktualijos / Atidarytas Švedijos ir Baltijos šalių verslo forumas

Atidarytas Švedijos ir Baltijos šalių verslo forumas

Ketvirtadienį, gruodžio 12 d., Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė Švedijos ir Baltijos šalių verslo forumą. Tai pirmasis tokio pobūdžio renginys Baltijos valstybėse, suburiantis per 200 Švedijos, Lietuvos, Latvijos ir Estijos verslo lyderių ir didžiausius Švedijos investuotojus regione. Renginyje stambiausi Švedijos investuotojai dalysis savo patirtimi, apžvelgs regiono ekonomikos raidos perspektyvas, vyks verslo kontaktų mugė ir Lietuvos jaunųjų įmonių prisistatymai.

„Dirbdami su investuotojais iš Šiaurės šalių ar gamindami Šiaurės rinkoms mūsų žmonės greitai perima jų darbo kultūrą ir verslo principus. Šių šalių ekonominiai standartai yra akstinas Baltijos šalims mokytis ir siekti panašaus gyvenimo lygio“, – sakė Prezidentė.

Prezidentė pabrėžė, kad Lietuva, Latvija ir Estija turi daug neišnaudotų galimybių, o Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimo potencialas milžiniškas. Šį potencialą, pasak šalies vadovės, galima išmintingai panaudoti dirbant išvien bendram viso regiono labui.

Švedija yra pirmoji šalis pagal sukauptas tiesiogines užsienio investicijas Lietuvoje. Per metus jos padidėjo beveik 1 milijardu litų.

Nuotraukos R. Dačkaus

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: