Pradinis / Kinas, muzika, TV / Atskleistas antrasis „Auksinio balso“ vedėjas ir dar dvi dalyvės

Atskleistas antrasis „Auksinio balso“ vedėjas ir dar dvi dalyvės

Projekto „Auksinis balsas“ kūrėjai praskleidžia paslapties šydą – ilgai sklandę gandai apie paslaptingą gražuolę vedėją paneigti: Giedriaus Savicko scenos partneriu taps aktorius Arūnas Sakalauskas. Nepakartojamą komikų duetą žiūrovai išvys kitą šeštadienį, rugsėjo 20 dieną.

Dar viena šiomis dienomis projekto kūrėjų nutekinta žinia – tarp „Auksinio balso“ dalyvių – Lietuvoje labai gerai žinomos atlikėjos Jurga Šeduikytė ir Daiva Starinskaitė.

Prieš 12 metų susitikusios Baltijos šalių konkurse „Fizz superstar“ dainininkės vėl kartu kops į naujo muzikinio konkurso sceną. „Visi darysime skirtingus dalykus, ir nemanau, kad esame dideli varžovai“, – apie kitus projekto dalyvius kalba D. Starinskaitė. Ji sako, kad tarp dalyvausiančių atlikėjų yra ir pažįstamų, ir draugų, todėl turėtų būti smagu dalyvauti ir bendrauti. Dainininkės teigimu, dainuoti „Auksiniame balse“ svarbiau nei jį laimėti. „Į dalyvavimą žiūriu kaip į potyrį“, – sako ji.

D. Starinskaitė atskleidžia, kad muzikinių stilių egzamine jai nerimą kelia tik operos žanras, tačiau tikina per visą gyvenimą išbandžiusi daugybę stilių, o jų įvairovė yra ne tiek baisi, kiek įdomi. „Manau, kad tai bus nuotykis ir iššūkis sau pačiai“, – svarsto atlikėja.

Dainininkė sako, kad dalyvauti konkurse ją pastūmėjo akompanuojantis orkestras ir galimybė dainuoti gyvai. „Dar tai, kad pats gali rinktis dainas. Tau niekas neperša idėjų, gali atsiskleisti, kaip nori, niekam nereikia pataikauti“, – projekto pranašumus vardija D. Starinskaitė.

Jos scenos kolegė J. Šeduikytė pritaria, kad „Auksinis balsas“ – projektas, kuriame verta dalyvauti. „Kai sprendžiau, ar dalyvauti, šiek tiek klausinėjau kitų. Tai pasirodė daugiausia gerų atsiliepimų turintis projektas. Pati pasižiūrėjau keletą pasirodymų. Tai yra puiku: gyvas orkestras, gyvas dainavimas“, – kalba dainininkė.

J. Šeduikytė, baigusi žurnalistiką, televizijos specialybę, sako, jog televizija jai, priešingai nei daugeliui, nėra blogio kalvė. „Manau, kad ką patys stengsimės ten atsinešti, tą ir turėsime“, – svarsto atlikėja. Be to, pasak jos, šiame projekte dainininkai gali įgyvendinti svajones, kurių negalėtų įgyvendinti vieni, be komandos.

„Gali susirinkti puikią komandą, gali daryti tai, ko niekad nedarei, ir galbūt pajausti dalykus, kurie nebuvo duoti iki tol“, – mano J. Šeduikytė.

Dainininkė sako, kad „Auksinis balsas“ atitinka jos požiūrį į pasaulį. „Labai mėgstu iššūkius, mėgstu keistis ir noriu išbandyti savo ribas, o šis projektas tai ir leidžia padaryti“, – teigia ji.

J. Šeduikytė sako, jog stengsis, kad kiekvienas pasirodymas būtų kaip atskira spalva bendroje visų pasirodymų paletėje. „Pasakiau sau, kad arba eiti 100 proc., arba neiti iš viso, – tvirtina dainininkė ir priduria, kad negali nei svajoti, nei prognozuoti, kiek išsilaikys projekte. – Iš visų jėgų stengsiuosi, kad tai būtų kokybiški pasirodymai. Manau, tai sunkus išbandymas kiekvienam atlikėjui.“

Koncertas „Auksinis balsas“ naujajame LRT sezone jau netrukus grįžta į eterį. Dešimt žinomų Lietuvos atlikėjų kiekvieną savaitę laikys muzikinį egzaminą, o juos vertins ne tik kompetentinga komisija, bet ir gyvą muziką mėgstantys televizijos žiūrovai.

Parengė Virginija Bunevičiūtė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top