Pradinis / Renginiai, pramogos / Balandį Rūta Meilutytė TV3 žiūrovus mokins plaukti

Balandį Rūta Meilutytė TV3 žiūrovus mokins plaukti

TV3_SSM_Vlada_Musvydaite_Baranauskiene_Ruta_Meilutyte

,,Su Rūta susidraugavome per Londono olimpiadą. Ji mielai mane pasikviesdavo į olimpinį kaimelį. Vėliau susipažinau su Rūtos artimaisiais, jie ir dabar pasikvietė į svečius“, – džiaugiasi TV3 Sporto žinių, sporto ir gyvenimo būdo laidos ,,Sportuok su mumis“ vedėja Vlada Musvydaitė-Baranauskienė. Be sporto negalinti gyventi moteris su filmavimo grupe jau kitą savaitę vyksta į Plimutą, kur gyvena ir treniruojasi auksine žuvele vadinama olimpietė, plaukikė Rūta Meilutytė.

,,O, kaip smagu, kad atvažiuoji, bus linksma“, – džiaugėsi Rūta, kalbėdama su Vl. Musvydaite-Baranauskiene. Olimpinė čempionė ,,Sportuok su mumis“ laidoje taps trenere ir visą Lietuvą mokys taisyklingai plaukti. Rūta rodys keturis sportinius plaukimo būdus: laisvą stilių, peteliškę, plaukimą krūtine ir nugara. Čempionės tėtis Saulius viliasi, kad žurnalistės Vlados su jo dukra treniruotė vandenyje įkvėps lietuvius plaukioti kasdien.

,,Kaip sakoma, sutik Rūtą − ir ji išpildys tavo tris norus! Vienas norų jau išpildytas. Pasiplaukioti Plimuto baseine su čempione yra didelė garbė. Žinoma, man kiek neramu, nes nesu gera plaukikė, bet pažadu būti gera mokinė“, – žada Vlada.

„,Sportuok su mumis“ filmavimo komanda Plimute filmuos net ir po vandeniu. ,,Žiūrovams bus tikrai įdomu ir naudinga“, – intriguoja TV3 laidos kūrėjai.

Sporto medicinos gydytojai teigia, kad jau po pirmo pasiplaukiojimo pagarėja širdies darbas, kraujotaka. Plaukimas – grūdinimosi pagrindas, gerinantis medžiagų apykaitą, o artėjant vasarai, vaikus reikia mokyti plaukti, kad išvengtų nelamių.

Vlada taip pat tikisi bėgti krosą Londone ir parodyti Anglijos bėgimo kultūrą: ,,Ten žmonės tiesiog prie šviesoforų apsivelka sportinę aprangą ir, darbo kostiumus susidėję į kuprines, pradeda bėgti!“

,,Sportuok su mumis“ laidos kūrėjai kviečia visus norinčius sportuoti susirinkti antrąją šv. Velykų dieną, balandžio 1-ąją 12.00 val. Vilniaus Vingio parke. „Ten, kur yra stovėjimo aikštelė visus filmuosime bėgimo treniruotėje. Norime parodyti, kad sportas yra didžiausias gyvenimo variklis“, – motyvuoja Vlada.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top