Pradinis / Interjeras / Baldai: miegamojo lovos – ką rinktis vertinantiems klasikinį stilių?

Baldai: miegamojo lovos – ką rinktis vertinantiems klasikinį stilių?

Kokybiškas miegas – vienas svarbiausių dalykų: tik tinkamai pailsėję, galėsite deramai atlikti  profesines užduotis, namų ruošos darbus, turėsite energijos turiningam laisvalaikiui, kelionėms, pažinimui, sportui, būsite geros nuotaikos, džiaugsitės gera fizine bei emocine sveikata. Kad miegas iš tiesų būtų kokybiškas, labai svarbu susikurti tinkamą aplinką. Miegojimui skirti baldai – taip pat ne išimtis. Vis dėlto nesunku pastebėti, kad vartotojų poreikiai yra gerokai išaugę, tad tokie baldai – miegamojo lovos turi ne tik deramai atlikti savo funkciją, bet ir kurti patrauklų miegamojo vaizdą, harmoningai derėti su jame vyraujančiu stiliumi ir t. t. Tačiau aukštesni reikalavimai reiškia ir dar vieną dalyką – baldą išsirinkti gali būti sudėtingiau. Vis dėlto konkretus stilius, vyraujantis jūsų miegamajame, neturėtų tapti kliūtimi – tuo įsitikinsite, jei susipažinsite su šiais patarimais.

Nors pagrindinė šio gaminio funkcija yra ta, kad jis skirtas miegui, vis dėlto reikėtų prisiminti, kad šiandien miegamojo lovos gali atlikti ir kur kas daugiau funkcijų. Pavyzdžiui, galite įsigyti lovą su stalčiais – šie puikiai tiks patalynei ar užklotams laikyti. Jei erdvės nedaug, sudominti galėtų ir miegamojo lovos-transformeriai. Panorėję lovą vos per kelias akimirkas paversite patogia sofa. Ir tikrai nereikėtų galvoti, jog miegamojo lova su papildomomis funkcijomis netiks klasikiniam stiliui. Priešingai, tokie modernūs, kelias funkcijas atliekantys baldai tikrai suras savo vietą ir klasikinio stiliaus erdvėje.

Na, o, koks turėtų būti miegamojo lovos apšvietimas, tinkantis klasikinio stiliaus erdvei? Bus idealu, jei vengsite ryškių bei šaltų spalvų, pavyzdžiui, melsvo ar žalsvo apšvietimo, savo miegamajame. Idealūs sprendimai – švelniai rožinis, rusvas ar rausvas apšvietimas. Taip pat galite eksperimentuoti su skirtingų spalvų apšvietimu. Beje, vertėtų prisiminti, kad šviesos srautas neturėtų būti intensyvus.

Įdomu tai, kad lovos dydis tikrai turi įtakos. Taigi, jei jūsų tikslas – surasti lovą, puikiai derančią klasikinio stiliaus kambaryje, atminkite šią taisyklę – kuo platesnė, tuo klasiškiau atrodys.

Galvūgaliai – taip pat svarbūs. Pasirodo, ieškantys lovos, kuri puikiai tiktų klasikinio stiliaus miegamajame, dėmesį turėtų atkreipti į vieną iš šių variantų: lovą, kurios galvūgalis – medinis bei puoštas įvairiais raižiniais, arba lovą, kuri puošta metaliniais dekoro  elementais.

Kokios spalvos turėtų būti klasikinio stiliaus miegamajam skirta lova? Tai – dar vienas klausimas, į kurį taip pat verta žinoti atsakymą iš anksto. Pasirodo, puikiai tiks tokios spalvos, kurias galime rasti gamtoje: juoda, balta, ruda, rusva, rausva; derėtų vengti ryškių spalvų.

Ką daryti tuo atveju, jei jau turite labai jums patinkančią klasikinio stiliaus lovą, kuri, deja, jau nusidėvėjo, tačiau jums taip patinka, jog esate įsitikinę, kad kitos tokios tikrai nerasite? Šiuo atveju verta prisiminti, kad galbūt iš tiesų neverta leistis į paieškas – juk egzistuoja tokia paslauga, kaip miegamojo lovos atnaujinimas. Tai – puikus pasirinkimas pageidaujantiems pašalinti natūralius nusidėvėjimo požymius ir nenorintiems keisti esamo baldo nauju. 

Domina klasikinės miegamojo lovos pigiau? Tokiu atveju verta prisiminti štai ką: lova neturėtų būti tas baldas, kurį rinkdamiesi sieksite sutaupyti, nes tai darydami jūs iš tiesų taupysite aukodami savo miego kokybę bei sveikatą. Taigi, drastiškų sprendimų nereikėtų imtis, tačiau nepamirškite, kad tam tikros išeitys galimos, pavyzdžiui, miegamojo lovos akcija.

Na, o tuo atveju, jei gyvenate mažesniame miestelyje, nepraleiskite progos įvertinti didžiųjų miestų siūlomos pasiūlos. Jūsų dėmesį turėtų patraukti tokie pasirinkimai, kaip „miegamojo lovos Kaune“ ar „miegamojo lovos Klaipėda“.

Pixabay.com nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: