Pradinis / Sportas / Brazilų džiudžitsu savaitgalis Palangoje

Brazilų džiudžitsu savaitgalis Palangoje

Savaitgalį Palanga tapo šalies dvikovos menų sostine. Lietuvos brazilų džiudžitsu federacija pakvietė visus, kurie neabejingi šiai imtynių rūšiai, į trijų dienų trukmės stovyklą. Jos organizatoriai – „Roger Gracie Academy“ klubų Lietuvoje vadovai ir treneriai Donatas Uktveris ir Darius Rudzevičius – džiaugėsi dalyvių gausa ir aktyvumu.

Kaip ir buvo planuota, šis smagus savaitgalis tapo vienu svarbiausių renginių federacijos kalendoriuje. Tik šiemet įkurto brazilų džiudžitsu klubo „Roger Gracie Academy Palanga“ kvietimu į pajūrį sulėkė per 70 kovotojų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos ir net tolimosios Indijos. Dukart per dieną vykstančioms treniruotėms vadovavo pripažinti juodojo diržo meistrai Marius Gudas ir Vladislavs Černiavskis iš Latvijos.

Svarbiausias renginio akcentas buvo šeštadienį įvykęs visų Lietuvoje veikiančių klubų „Roger Gracie Academy“ kuratoriaus, tikros brazilų džiudžitsu legendos, triskart absoliutaus pasaulio čempiono Rogerio Gracie seminaras. Šis garsiosios Gracie giminės atstovas Lietuvoje veikiančius savo prižiūrimus klubus aplanko kasmet. Tokių apsilankymų metu per seminarus vienas geriausių visų laikų brazilų džiudžitsu meistrų moko kovotojus naujų techninių veiksmų, nepagaili vertingų patarimų ir kovoja su panorusiais išbandyti jėgas. Šį kartą R. Gracie maloniai nustebo pamatęs itin išaugusią brazilų džiudžitsu kovotojų bendruomenę ir gausų smalsuolių būrį.

Kovotojų per metus padarytą pažangą meistras įvertino suteikdamas aukštesnį lygį reiškiančių spalvų diržus bei juosteles, taip paskatindamas ir toliau negailėti jėgų šiam puikiam dvikovos menui. Seminaras tradiciškai baigėsi ilga eile norinčiųjų paspausti meistrui ranką, nusifotografuoti ar tiesiog užduoti seniai rūpėjusį klausimą. Kaip visada šiltai ir maloniai bendraujantis R. Gracie nenuvylė nė vieno ir pažadėjo būtinai grįžti ir kitais metais.

Lietuvos brazilų džiudžitsu federacijos informacija ir nuotraukos

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: