Pradinis / Interjeras / Buitinės technikos remontas kelia daug klausimų. Atsakome į juos!

Buitinės technikos remontas kelia daug klausimų. Atsakome į juos!

Jeigu šiuo metu esate namuose – apsidairykite. Mus supa tiek daug įvairiausios įrangos, kuri skirta konkrečioms funkcijoms atlikti. Nuo šaldymo iki šildymo, nuo valymo iki kepimo… Būtų sunku įsivaizduoti savo kasdienybę be dabar mums visiškai elementarių daiktų.

Vis dėlto net ir pati geriausia įranga kartais genda. Tada imamasi už galvos – ką daryti? Atsakymas paprastas – kreiptis į „Salvata meistrus, kuriems tiek skalbimo mašinų remontas, tiek prijungimo darbai – įprastas, kasdienis darbas.

Mokestis už paslaugas – labiausiai gąsdinantis

Ekspertai tikina, jog dažniausiai žmonės baiminasi, kad paslaugų įkainiai bus pasakyti tik atlikus tvarkymo darbus: „Dažnai meistrai neinformuoja klientų, kokios yra paslaugų kainos, kiek kainuos tam tikrų dalių keitimas, – pavyzdžiui, kai reikalingas šaldytuvo termostato keitimas, – viską sutvarko ir galiausiai pateikia paslaugų kainas klientams, o šie išsigąsta pamatę skaičius“, – patirtimi dalijasi meistras.

Kaip jis teigia, geri, atsakingi meistrai pirmiausia nustato gedimą ir supažindina klientą su keliomis galimomis taisymo alternatyvomis. Tai ne tik yra sąžininga, bet ir atrodo logiška.

Susitvarkysiu pats!

Meistras priduria, kad bandydami sutvarkyti gedimus patys žmonės, neturintys tokios patirties, dažnai padaro dar daugiau problemų, o jas išspręsti kainuoja brangiau ir tam reikia daugiau laiko.

„Komandoje juokaujame, kad šaldytuvų remontas yra dažniausiai namuose atliekamas darbas. Kodėl? Nežinome, tačiau matyti, kad būtent šaldytuvo įrangą žmonės labiausiai linkę tvarkyti“, – pasakoja meistras. – Deja, dažnai tokie tvarkymai baigiasi dar didesniais gedimais, o šie – didesnėmis tvarkymo išlaidomis.“

Tvarkymui naudojamos prastos dalys

Gana gajus mitas, kad atliekant gedimų šalinimo darbus yra naudojamos prastos kokybės dalys, kurios trukdys sistemai vėl veikti sklandžiai. Tačiau juk tokias paslaugas suteikiantis meistras niekada neturės gero vardo, greitai pasklis žinia, kad jis dirba nekokybiškai. Štai todėl šis mitas atrodo nelogiškas ir gali būti greitai paneigiamas bendradarbiaujant su pačiais geriausiais savo srities profesionalais.

Nesvarbu, ar jums reikalingos šaldytuvų, ar kitos buitinės technikos taisymo paslaugos, – bendradarbiaukite su meistrais, kurie ne tik supažindina su paslaugų įkainiais, bet ir teikia darbams garantiją.

Reikalingas šaldytuvo remontas? Apsilankykite https://salvata.lt/buitines-technikos-remontas/saldytuvu-remontas/

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: