Pradinis / Kinas, muzika, TV / Dainininkė Monika Linkytė išmėgins jėgas projekte „Šok su manimi“

Dainininkė Monika Linkytė išmėgins jėgas projekte „Šok su manimi“

Robertos_Janus nuotr.

Monika Linkytė – 22 metų dainininkė, spėjusi nusiskinti laurus tarptautiniuose konkursuose ir nežadanti sustoti. Šį rudenį Monika planuoja pristatyti net kelias naujas dainas ir vaizdo klipą. Tiesa, didžiausia naujiena ir iššūkis merginai jau greitai bus… šokiai. TV3 eteryje mergina suksis ant didžiojo projekto „Šok su manimi“ parketo.

Monikos partneris – „Žuvėdros“ šokėjas, pasaulio ir Europos čempionas Justinas Bareišis. Pora vasarą pradėjo treniruotis Klaipėdoje, mat Monika kilusi iš netoliese esančių Gargždų. Rudenį prasidėjus teisės studijoms, dainininkė sugrįžo į sostinę, o Justinas atkeliaus paskui partnerę. Čia profesionalus šokėjas ne tik mokys šokti Moniką, bet ir pradės trenerio darbą.

Partneriai vos susitikę rado bendrą kalbą. „Dažnai „Šok su manimi“ dalyviai renkasi sau porą žingsnelius bandydami su keliais skirtingais partneriais, tačiau šiuo atveju to neprireikė. Tiek vienas, tiek kitas pasakė, kad vienas kitam tinka ir šoks kartu“, – pasakoja TV3 projekto vykdomoji prodiuserė Neringa Kavaliauskienė.

Justas labai džiaugiasi savo mokine: „Man labai pasisekė gauti tokią partnerę – ji atkakli, imli, darbšti. Monika šiek tiek baiminasi dėl to, kaip seksis suderinti mokslus, muzikinę veiklą ir šokius, bet vadovaujasi mintimi, kad kuo daugiau daro, tuo daugiau spėja.“

„Tai pirmoji mano rimta pažintis su šokiais. Justinas iš pirmo žvilgsnio pasirodė draugiškas ir malonus vaikinas, pabendravusi per tolesnes repeticijas supratau, jog neklydau. Per pirmąsias repeticijas iš tiesų labai pavargdavau, nes viskas buvo nauja, reikėjo pradėti daryti labai didelę pažangą, ir greitai. Kol kas sunku, bet mėginsiu daryti viską, kad laiko užtektų tiek mokslams, tiek šokiams, tiek muzikai“, – pasakoja M. Linkytė.

Monikos kolega dainininkas Donatas Montvydas prieš kelerius metus laimėjo projekte „Šok su manimi“. M. Linkytė apie laimėjimą dar negalvoja: „Dar nemačiau, ką sugeba kitos poros, negaliu lyginti ir spręsti. Kol kas mano tikslas – gerai praleisti dienas ir pažinti šokio meną iš arčiau. Tai man padės ir muzikinėje veikloje.“

Parengė Erika Vyšniauskaitė
Robertos Janus nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top