Pradinis / Aktualijos / Daugiau nei 600 Kauno moksleivių dalyvavo akcijoje ,,Sąžiningas pilietis – Lietuvos ateitis“

Daugiau nei 600 Kauno moksleivių dalyvavo akcijoje ,,Sąžiningas pilietis – Lietuvos ateitis“

Tarptautinę antikorupcijos dieną, minimą nuo 2004 metų, Kauno bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai šiemet paminėjo dalyvaudami akcijoje „Sąžiningas pilietis – Lietuvos ateitis“.

Akciją organizavo Kauno švietimo ir ugdymo skyrius ir Specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdyba. Joje dalyvavo 29 Kauno bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai, parengę plakatus ir šūkius antikorupcine tema. Kiekvienos mokyklos mokiniai atsinešė ir helio balionėlių, ant kurių užrašė savo svajones.

Akcija „Sąžiningas pilietis – Lietuvos ateitis“ pirmadienį vyko prie Kauno miesto savivaldybės. Čia akcijos dalyvius pasveikino Kauno vicemeras Vytautas Vasilenko, Specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdybos korupcijos prevencijos poskyrio viršininkė Daina Paštuolienė, Švietimo ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Vera Vasiljeva, „Aušros“ gimnazijos komandos, gruodžio 6 d. laimėjusios debatus antikorupcine tema, narė Diana Djakonovaitė ir komandą parengęs mokytojas Tomas Poškaitis.

Kalbėtojai pabrėžė Tarptautinės antikorupcijos dienos svarbą skatinant jaunus žmones pasirinkti sąžiningo ir doro žmogaus kelią, antikorupcinio mokinių ugdymo aktualumą, Lietuvos ateities vizijos, kaip nekorumpuotos visuomenės, sukūrimo tikslą ir linkėjo, kad naujai, į aktyvų šalies gyvenimą ateinančiai kartai pavyktų pašalinti išsikerojusią korupcijos ydą ir didžiuotis savo valstybe.

Akcijoje dalyvavo daugiau kaip 600 Kauno bendrojo ugdymo mokyklų mokinių. Jie savo antikorupcinę poziciją reiškė aktyviai ir nuoširdžiai, parodydami, kad nenori korumpuotos visuomenės ir siekia kurti tokią Lietuvą, kurioje gyvenimo pagrindu būtų sąžinė, dora ir teisingumas. Tokias savo viltis ir svajones mokiniai užrašė ant balionėlių ir paleido juos kilti aukštyn, tikėdami, kad jų troškimai išsipildys ir vėjas, pakėlęs į viršų jų svajones, taps gerų permainų vėju.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: