Pradinis / Mokslas ir švietimas / Didysis metų apsipirkimas moksleiviams: nuo pieštuko iki kuprinės

Didysis metų apsipirkimas moksleiviams: nuo pieštuko iki kuprinės

Vis labiau artėjanti Rugsėjo 1-oji skatina tėvus pradėti rengti mažuosius mokyklai. Pasiruošimas pirmajai klasei – vienas sudėtingiausių. Vaikai dar nežino, ko jiems prireiks, o tėvai baiminasi, kad ką nors pamirš ar suklys rinkdami elementarias prekes. Tačiau iššūkių kyla ir ruošiant mokyklai aukštesniųjų klasių vaikus. Tad kaip nepasimesti itin didelėje mokyklinių prekių pasiūloje?

Reikalingiausios kanceliarinės prekės pirmokui

Tikėtina, kad, keliaudami apsipirkti mokyklai kartu su vaiku, išgirsite ne vieną jų pageidavimą. Į juos atsižvelgti išties verta, tačiau prieš pasiduodami vaiko norams tiksliai žinokite, be kokių daiktų jis mokykloje tikrai neapsieis. Tokiu atveju galėsite lengviau numatyti išlaidas ir laikytis suplanuoto biudžeto.

Pastaruoju metu prekyba internetu itin populiari. Tad jei neturite galimybės pasiekti didžiuosius prekybos centrus, norite sutaupyti laiko ir pinigų, visą mokyklinį apsipirkimą galite atlikti prisėdę prie kompiuterio. Išskiriame kelias prekių grupes, kurioms reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Taip pat pateikiame trumpą būtiniausių priemonių sąrašą.

  • Rašymo priemonės

Pravers 2 paprasti pieštukai, drožtukas, trintukas, mėlynomis rašalo kapsulėmis pildomas plunksninis parkeris.

  • Piešimo priemonės

Skirtingo storio teptukų rinkinys, guašas, akvarelė. Taip pat keli piešimo sąsiuviniai (A4 ir A3 formato). Lapus rekomenduojama rinktis storesnius. Nepamirškite vandens indelio, apdangalo suolui apsaugoti.

  • Segtuvai ir aplankalai

Reikalingas dėklas sąsiuviniams, storesnis ir didesnis – pratybų sąsiuviniams. Taip pat reikalingas plonas segtuvėlis su įmautėmis kontroliniams darbams, piešiniams saugoti. Būtini ir pirmajai klasei skirti aplankalai sąsiuviniams, vadovėliams ir užduočių knygoms.

  • Kitos kanceliarinės prekės

Būtina liniuotė (15–20 cm), popieriniai klijai, žirklės bukais galais. Taip pat rankdarbiams gali prireikti plastilino, spalvotų flomasterių ir pieštukų, lentelės plastilinui, spalvoto popieriaus bei kartono.

  • Sąsiuviniai

Pravers bent keli konkrečiai klasei skirti sąsiuviniai linijomis ir langeliais.

  • Kuprinė

Ji neturėtų būti labai sunki ir didelė, tačiau nepamirškite, kad į kuprinę turi tilpti didelio formato vadovėliai.

Nepamirškite sportinio krepšio, aprangos šiltajam bei šaltajam sezonui. Drąsiau leiskite kai kuriuos dalykus vaikams išsirinkti patiems. Tai gali būti sąsiuvinio viršeliai, sportinės aprangos spalvos, kuprinės dizainas. Daiktus, kuriuos vaikai išsirenka patys, jie labiau prižiūri, saugo, brangina, taip pat mieliau naudoja. Juk nesinori, kad kuprinė gulėtų nenaudojama tik todėl, kad vaikui nepatinka jos spalvos.

Paprastai daugiausia pinigų išleidžiama tokioms priemonėms kaip užduočių knygos, sąsiuviniai ir kuprinės. Todėl siūloma šiems reikmenims pinigų atsidėti šiek tiek daugiau, neskubėti pirkti iš karto, tinkamai įvertinti pasiūlą.

Lengvesni sprendimai – pasitarus su vyresniaisiais vaikais

Tėvams, kurių tikslas yra aukštesniųjų klasių moksleiviams skirtos kanceliarinės prekės, siūloma drąsiau keliauti apsipirkti kartu su vaikais. Jie jau puikiai žino, kokių priemonių mokykliniu laikotarpiu paprastai trūksta, ką dažniausiai naudoja, kas greičiausiai baigiasi. Paprašykite vaikų sudaryti trūkstamų ir turimų priemonių sąrašą: taip poreikius įvertinsite tiksliau ir greičiau.

Pasiruošimas mokyklai nebus sudėtingas, jei puikiai žinosite, ko reikia, tad visada verta su savimi turėti reikalingiausių priemonių sąrašą. Dalį prekių galite įsigyti iš anksto fizinėse parduotuvėse, dalį – užsakyti internetu. Apsipirkimas būsimiems mokyklinukams taip pat gali tapti elgesio su pinigais pradžiamoksliu. Paaiškinkite vaikams, kas ir kiek kainuoja, kodėl verčiau rinktis vieną ar kitą prekę.

Įvairios kanceliarinės prekės internetu dažnai kainuoja pigiau, tad neskubėkite pirkti pamatę akcijas didžiuosiuose prekybos centruose. Lyginkite prekių kainas ir ieškokite optimalaus, labiausiai apsimokančio varianto. Beje, perkant didmeniniais kiekiais, ypač ruošiant mokyklai ne vieną, o kelis vaikus, internetinėse kanceliarinių ir mokyklinių prekių parduotuvėse dažnai pritaikomos papildomos nuolaidos. Taigi, įsigyti visų reikalingų priemonių taupiai – tikrai įmanoma.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: