Pradinis / Lietuviai svetur / Dviguba šventė Norvegijos lietuviams

Dviguba šventė Norvegijos lietuviams

Raufosso (Opplandas) kultūros centre vyko iškilmingas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas bei įspūdingas aktoriaus Mariaus Jampolskio ir Irūnos Puzaraitės koncertas. Į renginį gausiai susirinkusius Norvegijos lietuvaičius Lietuvai svarbios šventės − Kovo 11-osios − proga pasveikino Lietuvos ambasados Norvegijos Karalystėje patarėjas Valdas Steponavičius, Vestre Toten komunos mero pavaduotoja Hege Eriksen.

Šventinis renginys pradėtas Lietuvos ir Norvegijos himnais. Tada renginio vedėja, Lietuvių bendruomenės Opplande ir Hedmarke (LBOH) pirmininkė visiems svečiams priminė apie Lietuvos nepriklausomybės kainą ir svarbą. Pasipuošę tautiniais kostiumais lituanistinės mokyklos „Žemyna“ mokinukai deklamavo eilėraščius.

Visos šventės metu vyko pavasarinė mugė ir loterija.

Šventinę programą susirinkusiesiems dovanojo Marius Jampolskis ir Irūna Puzaraitė. Susirinkę šventės svečiai linksminosi ir dainavo drauge su atlikėjais. Koncertas pavyko, ir susirinkusieji liko labai patenkinti šia dviguba švente. Po koncerto ilgai netilo ovacijos, žmonės nesiskirstė – tėveliai su vaikučiais gausiai išsirikiavo laukti savo mylimų atlikėjų autografų.

Smagu, kad kiekvienais metais LBOH organizuojami renginiai sutraukia vis daugiau pilietiškai nusiteikusių žmonių ir lietuvių diaspora Norvegijoje stiprina ir įtvirtina gyvastingą ryšį su Tėvyne.

Renginio organizatoriai dėkoja visiems, prisidėjusiems prie šios gražios šventės organizavimo.

Šventės rėmėjai: „Scanas Bygg“ ir Vilmantas Petronis, „Intermat Raufoss“, „Diamond Studio“, „4Nett“, „MBeauty Studio“, kirpėja Vaida, „Aukses Naturkosmetikk“, „E.S.U Accessories“, „Totenbadet-Badeland og Svømmehall“.

Renginį organizavo Lietuvių bendruomenė Opplande ir Hedmarke (LBOH).

Parengė Tomas Kinta

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: