Pradinis / Renginiai, pramogos / Floristikos dizainerė K. Rimienė pataria, kaip nustebinti mylimąsias Valentino dieną

Floristikos dizainerė K. Rimienė pataria, kaip nustebinti mylimąsias Valentino dieną

„Valentino dieną žodžių mylimajai galite netarti – juos už jus sušnibždės amžinoji rožė!“ – juokiasi floristikos dizainerė ir televizijos laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė. Norintiems būti originaliems jos patarimas šiais metais – dovanoti dekoratyvias miegančių rožių kompozicijas. Tačiau ne bet kokias… Rožės žiedlapiai turi slėpti šiltus jausmus simbolizuojantį žibantį deimantą.

Kiekvienais metais įsimylėjėliai su nekantrumu laukia vasario 14-osios – šv. Valentino dienos. Ta diena mylintiems žmonėms kupina jautrių išgyvenimų ir įsimintiniausių akimirkų! Romantiškosios  Valentinos ir Valentinai vienas kitam rengia įvairiausias staigmenas, dovanoja meilę ir dėmesį demonstruojančias dovanėles, o dažnu atveju netgi pasiperša.

Tikrai neprašausite, jei atskleisdami savo jausmus mylimajai dovanosite ir „nemirtingą“ rožės žiedą. Lietuvoje pastaruoju metu išpopuliarėjusios stabilizuotos rožės šiais metais per Valentino dieną taps būtinu šventės atributu ir meilės bei simpatijos simboliu. Juk natūrali ir kartu niekuomet nevystanti rožė simbolizuoja būtent nuoširdų, tikrą ir amžinai mūsų trokštamą jausmą – meilę!

Floristikos dizainerės ir televizijos laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjos Kristinos Rimienės gėlių ir dovanų studijoje „Studio Flores“ Kaune kuriama meilę simbolizuojančių amžinų rožių kolekcija skirta būtent šiai šventei – Valentino dienai! Anot K. Rimienės, tai išskirtinės kompozicijos su „užmigdyta“ rože, turinčios savo paslaptį! Tarp žiedlapių paslėptas kristalas – dekoratyvinis deimančiukas. Jei mergina jį ras, ji gaus bei supras ir vaikino žinutę… Mylimajam kalbėti jau nebereikės – dėmesys ir po žiedlapiu rastas žibantis deimantas viską pasakys už jį.

Tai labai pravartu tiems jauniems žmonėms, kurių jausmas dar toks nedrąsus ir neužtikrintas kaip pavasarį prasikalęs gėlės daigelis. Mylimosios žvilgsnis pamačius žėrintį ženklą išduos, kaip elgtis toliau. „Dovanoju tau visas pasaulio žvaigždes ir savo širdį… myliu tave!“ – ištardama meilės kodą šypsosi pašnekovė bei ragina vaikinus būti išradingus ir atkaklius ieškant kelio į mylimosios širdį.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: