Pradinis / Grožis ir mada / Garsiausi pasaulio stilistai – Kaune

Garsiausi pasaulio stilistai – Kaune

Dmitry_Vinokurov_20130513_0667Gegužės 12–14 dienomis Kaune viešėjo pasaulyje žymus kirpėjas modeliuotojas Dmitrijus Vinokurovas su savo komanda. Vizito metu stilistas mūsų šalies meistrams pristatė kirpimo ir dažymo technikas, šiuolaikinius madingus įvaizdžius bei naujausias „Wella Professional“ mados tendencijas: Allegra ir Fusion, kurias jau pademonstravo daugelyje pasaulio šalių bei madų sostinių. Be abejo, visi žiūrovai, modeliai, praktikantai galėjo ne tik pasisemti neįkainojamos patirties, bet ir turėjo kur akis paganyti bei sielą atgaivinti. Juk visuomet grožiu gėrisi ne tik akys bet ir širdis.

Kas tas D. Vinokurovas?

„Tai aukščiausio lygio stilistas, savo vardo grožio centrų ir mokyklos įkūrėjas bei savininkas, „Wella International“ naujausių kolekcijų kūrėjas, vienas iš garsiojo „Alternative Hair Show“ globėjų, daugybės apdovanojimų ir ordinų už meno, mados ir grožio populiarinimą bei skleidimą pelnęs meistras… Tai tik dalis epitetų, kuriais būtų galima apibūdinti šį žmogų“, – sakė Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė, organizavusi Dmitrijaus Vinokurovo seminarus Lietuvoje. „Tačiau svarbiausia, jog jis labai šiltas, nuoširdus, ypač profesionalus, kūrybingas ir linkęs dalintis tuo, ką moka ir žino“, – tęsė Jolanta.

Garsiojo stilisto pamokos

Dvi dienas Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre mūsų šalies meistrai stebėjo ir mokėsi kirpimų bei dažymų subtilybių, gėrėjosi naujausios „Trend Vision 2013“ kolekcijos modeliais bei patys išbandė rodytas kirpimų ir dažymų technikas ant modelių. „Man labai smagu, jog visame pasaulyje pripažintas meistras, pagaliau randa savo auditoriją ir Lietuvoje. Tai jau antrasis šio stilisto ir jo komandos vizitas Lietuvoje. Beveik prieš metus kartu su Dmitrijumi ir jo komanda surengėme įspūdingą šou programą bei kelių dienų mokomuosius praktinius seminarus meistrams iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos“, – džiaugėsi J. Mačiulienė.

Grožis išgelbės pasaulį

D. Vinokurovas ne tik savo srities žinovas, bet ir žmogus, labai tiesiogiai suprantantis posakį „Grožis išgelbės pasaulį“. Jis dažnai užsiima visuomenine ir labdaringa veikla, yra labdaros fondo „Mes su tavimi“, remiančio leukemija sergančius vaikus, steigėjas. Už Maskvoje surengtą „Alternative Hair Show“ gautus pinigus jis taip pat paaukojo tiems, kam jų labiau reikia. Jau tą pačią dieną grįžęs iš vizito Lietuvoje, meistras Maskvoje dalyvavo akcijoje, kurios metu kūrė stilių įvairių sunkumų bei socialinę atskirtį patiriantiems žmonėms. „Šios akcijos metu mes sutvarkome moterims plaukus, parenkame drabužius, papasakojame apie stilių. Daugumai moterų tai būna visiškai nauja ir neįkainojama patirtis pasijausti gražiai, svarbiai, stilingai. Pasak D. Vinokurovo, visas įdėtas darbas atsiperka tada, kai pamatai, kaip nudžiunga vaikai, pamatę gražią savo mamą.

Jis pažadėjo sugrįžti

„Patinka jiems čia, Lietuvoje. Taigi kiek pailsėsime ir vėl planuosime kažką įdomaus ir vertingo. Vienas iš Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos tikslų – kelti mūsų meistrų profesionalumą. Tai ir bandome daryti kviesdami aukščiausio lygio meistrus, iš kurių tikrai yra ko pasimokyti“, – kalbėjo Jolanta Mačiulienė. Ji viliasi, jog tai nebuvo paskutinis meistro iš Maskvos vizitas Lietuvoje.

Parengė Kristina Mačiulytė

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: