Pradinis / Renginiai, pramogos / Geriausios verslo dovanos: kaip pradžiuginti kolegas?

Geriausios verslo dovanos: kaip pradžiuginti kolegas?

Išrinkti geras dovanas draugams bei artimiesiems paprastai nesudėtinga. O kaip kolegos? Su jais darbe praleidžiate didelę dalį laiko, tad reikiama proga tikriausiai norite juos maloniai nustebinti. Be to, ne paslaptis, kad net ir smulkmeniškos dovanos bei rodomas dėmesys prisideda prie gerų santykių palaikymo. Draugiška atmosfera darbe reikalinga kiekvienai komandai. Taigi, kokios dovanos tinka bendradarbiams? Ką pasirinkti, kad verslo dovana nebūtų itin brangi jums, bet būtų naudinga adresatui?

Venkite daug kainuojančių sprendimų

Prieš renkantis dovanas reikėtų gerai įvertinti savo finansines galimybes. Atminkite, kad neprivalote dovanoms skirti didelės pinigų sumos. Priešingai, brangių dovanų kolegoms geriau vengti. Jos tikrai neturi būti labai įmantrios. Paprastai tokios dovanos įpareigoja, todėl bendradarbis gali jaustis skolingas, o tai sukels nemalonių emocijų ir papildomą rūpestį. Tam, kad palaikytumėte malonų tarpusavio bendravimą, nereikia švaistyti pinigų. Nuoširdumas svarbiau už viską.

Skanų lietuvišką maistą mėgsta visi

Vieni žmonės mėgaujasi rinkdami dovanas ir jas įteikdami, o kiti, priešingai – neria į sudėtingus minčių labirintus ir dvejoja dėl kiekvieno pasirinkimo. Galite būti tikri, kad dovanos, kurias galima suvalgyti, tikrai bus panaudotos. Žinoma, reikėtų apgalvoti, kokios dovanos bendradarbiams būtų pačios geriausios. Visai nebūtina ieškoti toli – galime didžiuotis Lietuvoje gaminama produkcija. Lietuviški skanėstai, geros kokybės gaminiai vertinami ne tik užsienio atstovų, bet ir pačių tautiečių.

Vis dėlto nors skanų maistą valgo visi, dovana reikalauja originalumo. Dovanodami vieną produktą galite ir nepataikyti, tad pasvarstykite apie kokybiškus lietuviškų produktų rinkinius, kurie vizualiai atrodo daug gražiau nei vien tik šokolado plytelė. Klasikinis variantas, tinkantis bet kokiai progai, – arbata ar kava. Tikriausiai jau žinote, ką jūsų kolega labiau mėgsta. Be to, valgomas dovanas galite derinti ir su vertę turinčiais dalykais. Tokia dovana bus dar žavesnė. 

Dovanos, kurios ramina

Geriausia, jeigu nors kiek pažįstate tą žmogų, kuriam dovana bus skirta. Personalizuoti pasirinkimai neleidžia prašauti pro šalį. Jei vis dėlto nesate tikri dėl vieno ar kito pasirinkimo, būkite originalūs. Gera dovana gali būti ir ta, kuri turi gražią idėją. Tereikia tinkamai ją suformuluoti. Tarkime, linkėdami kolegai po sunkios darbo dienos skirti laiko sau, atsipalaiduoti ir pamedituoti, galite padovanoti malonaus aromato kvapą namams, žvakę ar kvapniųjų aliejų rinkinį.

Nepamirškite, kad pakuotė ne mažiau svarbi už dovaną. Tam, kad dovana atrodytų patraukliai, originaliai ją supakuokite, pridėkite mielą atviruką su palinkėjimu ir įteikdami skirkite dėmesį tam, kas svarbiausia, – nuoširdumui ir šypsenai.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: