Pradinis / Kultūra / Gimtadienį mininčiam Arūnui Sakalauskui netikėta dovana tapo „Auksinis scenos kryžius“

Gimtadienį mininčiam Arūnui Sakalauskui netikėta dovana tapo „Auksinis scenos kryžius“

Prestižinis teatro apdovanojimas „Auksinis scenos kryžius“ už geriausią antraplanį vaidmenį, Teatro dienai skirtos iškilmės, repeticijos komedijoje itin provokuojančiu pavadinimu „Užsiimkime meile. Taip, su malonumu!“, mažasis jubiliejus – tokia įvykių gausi ši savaitė žinomam aktoriui Arūnui Sakalauskui, šiandien, kovo 29-ąją, švenčiančiam gimtadienį.

„Nieko neplanuoju, nes gimtadienį tikrai praleisiu Kaune, teatre, kur ruošiuosi balandžio pabaigoje rampos šviesas išvysiančiai premjerai“, – sakė 55-ąją sukaktį minintis teatralas.

Šiuo metu vyksta itin intensyvios komedijos „Užsiimkime meile. Taip, su malonumu!“ repeticijos. Spektaklyje, kuriame publika išvys dar tris herojus, A. Sakalauskas vaidins profesorių.

Aktorius pritaria spektaklio kūrėjams – nuotaikingoje premjeroje besitikintieji ištraukų iš „Kamasutros“ vadovėlio turėtų nusivilti. Tai daug giliau panerti siūlantis, bet komedijos žanrui būdingų bruožų turintis spektaklis. Galiausiai jis atskleis, kad žmogus visa tai daro dėl vienos priežasties – meilės ir šilumos poreikio, o lengviausiai tai gauti galima atsiduodant kūniškoms aistroms. Tačiau galop įsitikinama – tai tebuvo iliuzija, nes tikrasis seksas prasideda dar gerokai iki jo, tai tik viena iš meilės išraiškų. O jų – tūkstančiai.

„Koks mano kuriamas profesorius? Įvairialypis. Daugiau nieko detalizuoti negaliu, nes esu linkęs manyti, kad jei daug pripasakosi, kol dar niekas neįvyko, vėliau gali viskas būti ne taip, kaip planavai“, – sakė A. Sakalauskas ir pridūrė, jog tai ne vienintelis prietaras, kurio jis paiso. Pavyzdžiui, aktorius garsiai nekalba ir apie savo svajones. Jis tiki ir tuo, kad, per gatvę nubėgus juodai katei, reikia tris kartus nusispjauti per kairį petį.

Sukaktuvininkas tvirtino nesitikėjęs, jog gimtadienio savaitė bus tokia gausi įvykių. Vykdamas į Klaipėdą, „Auksinių scenos kryžių“ teikimus, jis sakė nejautęs, jog greta trijų svarbiųjų teatro apdovanojimų tą vakarą galės pasidėti dar vieną.

„Tie „kryžiai“ vis iš kažkur išlenda. Ir ne už tai, už ką reikėtų… Tai – kaip netikėtas smūgis į nosį. Vis atrodo, kad buvo vertesnių vaidmenų…“ – su šypsena sakė A. Sakalauskas.

Nors aktorius nemėgsta būti ten, kur yra daug žmonių, geriausiai jis atšventė 50-ąjį gimtadienį – su draugais naktiniame klube, o įsimintiniausią gimtadienio dovaną jam vaikystėje įteikė mama. „Man padovanojo tokius gražius batukus, kad net nusiauti jų nenorėjau. Miegojau lovoje juos avėdamas. Kaip tuomet džiaugiausi!“ – sakė mažąjį jubiliejų švenčiantis A. Sakalauskas.

VšĮ „Kitoks teatras“ komandos kuriamas spektaklio „Užsiimkime meile. Taip, su malonumu!“, kuriame aktorius kuria vieną pagrindinių vaidmenų, debiutas balandžio 23-ąją turėtų įvykti Kėdainiuose. Spektaklyje taip pat turėtų vaidinti Inga Norkutė, Neringa Nekrašiūtė, Ramūnas Šimukauskas ir kt.

Teatro archyvo nuotraukos

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: