Pradinis / Žmonės / Gruzijos tenoras G.Oniani Vilniuje jaučiasi kaip namie

Gruzijos tenoras G.Oniani Vilniuje jaučiasi kaip namie

Oniani laiptai

Kartu su žinomais Lietuvos klasikinės muzikos atlikėjais Lauryna Bendžiūnaite, Jovita Vaškevičiūte,  Liudu Mikalausku bei LVSO po atviru dangumi  (Vilniaus paveikslų galerijos kieme) šį šeštadienį, birželio pirmąją, koncertuosiantis Gruzijos tenoras George (Georgijus) Oniani  džiaugiasi vėl galėsiąs bent trumpam užsukti į Lietuvą, kur jaučiasi taip pat gerai, kaip namuose.

Gruzijos tenoras į Lietuvą atskris koncerto dieną tiesiai iš Vokietijos, kur daugiausia ir koncertuoja. G.Oniani dirba Bonos operos teatre, kur kaip tik penktadienį dainuos  Vincenzo Bellini operoje „Norma“.

„Šiame teatre per sezoną dainuoju 15 spektaklių ir dalyvauju vienos premjeros pastatyme, likusį laiką dainuoju kitose šalyse“,  – prieš atvykdamas į Lietuvą pasakojo operos solistas. Pastaruoju metu jam teko dainuoti operų  „Toska“, „Aida“, „Trubadūras“, „Madam Butterfly“ pastatymuose.

Koncerte „Gražūs balsai 3“ G.Oniani atliks operos gerbėjams taip pat gerai žinomus kūrinius, tokius kaip Hercogo dainelė iš Giuseppe Verdi operos „Rigoletas“ ar Violetos ir Alfredo duetas (kartu su L.Bendžiūnaite) iš kitos to paties kompozitoriaus  operos „Traviata“.

Tų atlikėjų, su kuriais pasirodys šeštadienį, dainininkas teigė dar nepažįstantis, tačiau nekantriai laukia būsimos pažinties.  „Jūsų operos lygis yra labai aukštas: jūs turite puikių, pasaulinio lygio dainininkų, dirigentų, režisierių. Todėl su malonumu atskrendu, kai tik esu kviečiamas“, – komplimentų Lietuvos menininkams negailėjo Gruzijos tenoras.

Į Lietuvą tenoras kartkartėmis užsuka nuo 2006 metų.  G.Oniani  teko dainuoti Giacomo Puccini operų „Bohemos“ ir „Manon Lesko“ pastatymuose, kuriuos režisavo Dalia Ibelhauptaitė.

Mūsų šalies sostinėje neretai koncertuojantis dainininkas prisipažįsta, kad čia jaučiasi it žuvis vandenyje greičiausiai dėl to, kad Lietuvą ir Gruziją sieja puikūs santykiai:  „Man sunku atsakyti, kodėl Lietuva ir Gruzija yra tokios draugės. Galbūt todėl, kad turime daug bendro? Vis dėlto gerai draugystei reikia ir kontrastų.  Pasakysiu tiesiai: Lietuvoje jaučiuosi taip pat komfortabiliai kaip namie.“

Koncertas „Gražūs balsai 3“ jau birželio 1 d. 20 val. Vilniaus paveikslų galerijos kieme, Didžioji g. 4. Koncerte dalyvauja Lauryna Bendžiūnaitė (sopranas), Jovita Vaškevičiūtė (mecosopranas), Liudas Mikalauskas (bosas), George Oniani (tenoras) ir Lietuvos valstybnis simfoninis orkestras vadovaujamas maestro Gintaro Rinkevičiaus.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top