Į Mėnulį

Julius Paplauskas, projekto Renkuosi Mokyti antros kartos dalyvis, dabar jau alumnas šiuo metu dirbantis su švietimo projektais 9-12 kl. mokiniams ir platesnėms bendruomenėms kartu su jaunų profesionalų komanda, kurie dega noru padėti jaunajai Lietuvos kartai nori visus mokytojus ir ne tik juos pakviesti prisijungti prie savo projekto “Į Mėnulį” ir paskleisti žinią apie jį tarp savų mokinių. Tai – mentorystės programa, apjungianti tobulėti norinčius mokinius ir jaunus (iki 29 m.) profesionalus iš įvairių sričių (tokių kaip, architektūra, rinkodara, verslas, programavimas ir kt.), kurie jiems padės atrasti ir daryti tai, kam jie yra gabiausi.

“Į Mėnulį” nuo kitų projektų visų pirma tuo, kad mentoriai – jauni suaugusieji, o ne savo karjeros viršūnėse esantys pagyvenę žmonės. Dėl šios priežasties mentoriai, kaip ir mes, dar gerai atsimena, kaip jie jautėsi mokykloje, ko jiems trūko ir ko jie norėtų būti gavę, jei tokia programa būtų buvusi prieinama jiems dar esant mokykloje. Iš kitos pusės, jauniesiems mentoriams yra itin svarbus savęs įprasminimo aspektas, jie yra entuziastingesni. Antra, skirtingai nuo kitų mentorystės programų, projektas “Į Mėnulį” yra skirtas būtent vyresniųjų klasių mokiniams. Šio amžiaus mokiniams yra ypač aktuali išorinė pagalba, renkantis tolimesnę karjeros kryptį bei formuojant tinkamus ugdymosi įpročius, padėsiančius patirti sėkmę ateityje. Trečia, šis projektas yra unikalus tuo, jog suteiks jaunuoliams galimybę dalyvauti jo veiklose ir mokytis nuotoliniu būdu per virtualią mokymosi aplinką. Taip bus didinama dalyvių iš atokesnių vietovių įtrauktis bei visiems suteikiamos lygios ugdymosi galimybės. Ketvirta, į projektą atrenkami mokiniai nebus vertinami pagal jų mokymosi pasiekimus, t.y. jame galės dalyvauti tiek aukštus rezultatus demonstruojantys, tiek mažesniais laimėjimais galintys pasigirti vaikai. Puikiai žinome, kad pastariesiems labiausiai ir reikia paskatinimo ir palaikymo iš vyresnių žmonių.

Jeigu paviešintumėte kvietimą dalyvauti projekte tarp savo mokinių, keletas iš jų turėtų galimybę dirbti su jaunais savo sričių profesionalais, kurie padės jiems siekti užsibrėžtų tikslų.

Jau atidarytas internetinis tinklalapis www.imenuli.lt ir pradėta  dalyvių registracija!

Jeigu kiltų kokių klausimų ar neaiškumų, rašykite, skambinkite – Julius pasiruošęs juos atsakyti.
Tel. nr. 8 604 00099
El. paštas j.paplauskas@hotmail.com

Į Mėnulį plakatas

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: