Pradinis / Sportas / I. Serapinaitė pelnė Lenkijos čempionato bronzos medalį

I. Serapinaitė pelnė Lenkijos čempionato bronzos medalį

Atvirajame Lenkijos šiuolaikinės penkiakovės suaugusiųjų ir jaunimo čempionate puikiai pasirodė Lietuvos sportininkės. Suaugusiųjų varžybose trečiąją vietą užėmė Ieva Serapinaitė. Jaunimo įskaitoje ji buvo pirma, o Emilija Serapinaitė antra!

I. Serapinaitė suaugusiųjų varžybose įsiterpė į puikiai žinomų Lenkijos sportininkių trejetą. Lenkijos čempione tapo Oktawia Nowacka (1398; 28 vieta neseniai vykusiame pasaulio čempionate Berlyne), vicečempione – Anna Maliszewska (1384; 20 vieta Berlyne), o ketvirtąją vietą užėmė Aleksandra Skarzynska (1365; 23 vieta Berlyne).

Lietuvos atstovė surinko 1379 taškus. I. Serapinaitė buvo antra fechtuodamasi (27 laimėtos dvikovos; 262 taškai), pirma plaukdama (299), aštunta jodama (293) ir dvylikta bėgdama bei šaudydama (525).

Suaugusiųjų įskaitoje 7-ąją vietą užėmė Ievos sesuo dvynė Emilija. Ji buvo trylikta fechtavimosi rungtyje (222), penkta – plaukimo (291), šešiolikta – jojimo (286) ir penkiolikta bėgimo bei šaudymo (521) rungtyje. Iš viso E. Serapinaitė surinko 1320 taškų.

Iš karto už Emilijos nugaros finišavo suomė Laura Salminen (1319), pasaulio čempionate Berlyne užėmusi 19-ąją vietą.

Labai aukštą poziciją Lenkijoje galėjo užimti Aurelija Tamašauskaitė, tačiau jodama suklydo įveikdama maršrutą (peršoko ne tą kliūtį) ir iš šios rungties buvo diskvalifikuota. Taip 19-metė sportininkė prarado daug labai brangių taškų.

Fechtavimosi rungtyje ji buvo dvylikta (226), plaukimo rungtyje liko 27 vietoje (243), o bėgdama ir šaudydama pranoko visas varžoves (597). Varžybas A. Tamašauskaitė baigė turėdama 1066 taškus (26-oji vieta). Be klaidų įveikta jojimo rungtis sportininkę būtų kilstelėjusi net į 4-ąją vietą.

Ketvirtoji Lietuvos atstovė Lenkijos čempionate – Lina Batulevičiūtė – užėmė 21-ąją vietą.

http://www.pentathlon.lt

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: