Pradinis / Lietuviai svetur / ISLANDIJA. Duonos kelio pristatymas islandams

ISLANDIJA. Duonos kelio pristatymas islandams

Balandžio 23 d. Islandijos lituanistinės mokyklos „Trys spalvos“ mokiniai, mokytojai bei tėveliai dalyvavo Reikjaviko miesto kasmet rengiamose „Vaikų meno dienose“ ir „Kringlano“ bibliotekoje pristatė projektą „Duonos kelias“.

Mokyklos vadovė Jurgita Millerienė išsamiai papasakojo ir parodė plakatus, kuriuose buvo pavaizduotas ilgas, sunkus ir daug darbo reikalaujantis duonelės kelias. Gražus vaikų būrelis kartu su mokytojomis sudainavo ir žaismingai sušoko tris smagias daineles apie duonelę. Susirinkę žiūrovai susidomėję stebėjo ir klausėsi lietuviškos kalbos. Taip pat visi turėjo galimybę gyvai pamatyti, kokie yra rugių grūdai, jų varpos, raugas, tešla ir galiausiai duonos kepalėlis. Islandai entuziastingai ragavo duonelę ir vis prašė pakartoti. Jie įvertino lietuvišką duonelę ir labai džiaugėsi lietuvaičių  pasirodymu.

Islandijos lituanistinės mokyklos „Trys spalvos“ tikslas yra dalyvauti įvairiuose tiek lietuviškuose, tiek islandiškuose renginiuose, aktyviai bendradarbiauti ir ugdyti vaikų saviraišką bei pasitikėjimą savimi. „Esame turtingi, nes mokame dvi kalbas bei semiamės dvasinių turtų iš dviejų kultūrų“, – sako mokyklos „Trys spalvos“ vadovė.

http://ltis.org

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: