Pradinis / Renginiai, pramogos / Išmokti J. Nainio judesių scenoje trokšta net profesionalūs kultūristai

Išmokti J. Nainio judesių scenoje trokšta net profesionalūs kultūristai

TV3_SSM_Jonas_Nainys_Justina_Zemaityte

„Užsiauginti raumenis galima per du mėnesius“, – įsitikinęs radijo laidų vedėjas, TV3 projekto „Šok su manimi“ finalistas, merginų numylėtinis Jonas Nainys. Prieš metus vaikinas susilažino su kolega, kuriam pavyks įgyti dailesnį kūną per numatytą laikotarpį. Šios avantiūros dėka jis ne tik užsiaugino raumenis, bet ir laimėjo pirmąją vietą už savo programą kultūrizmo čempionate. „Iki tos pergalės gėriau tik distiliuotą vandenį ir valgiau tik vištieną“, – jau šį sekmadienį, balandžio 28-ąją, 10.30 val. TV3 laidos „Sportuok su mumis“ žiūrovams prisipažins Jonas.

Žinomas vyras sako, kad jam iki šiol skambina kultūristai ir teiraujasi, kaip vos per du mėnesius įmanoma pasiekti tokių rezultatų: „Jiems mano pasirodymas kultūrizmo čempionate nuoširdžiai patiko, po to klausė, iš kur išmokau tokių judesiukų. Man Šarūnas Kirdeikis padėjo, gerą muziką surado, patarė. Ten aš atrodžiau gerai, nes kultūristai ten taip senoviškai juokingai juda pagal „Modern Talking“ „šimtamečius gabalus“. Gavau pirmos vietos medalį 67–90 kilogramų svorio kategorijoje.“

„Susiradau puikų trenerį Paulių, jis internetu sudėliojo man treniruotes. Treniruodavausi kartais net du kartus per dieną, kad tik deginčiau kalorijas. Iš mano 75 kilogramų teliko 67. Gerdavau distiliuotą vandenį, nuo kurio man būdavo labai negera. Jį pardavinėja tik degalinėse. Sakoma, kad toks vanduo sausina raumenis. Dariau viską, ką tik galėjau, o prieš kolegą, su kuriuo susilažinau, apsimetinėjau, kad apsiryju „McDdonalde“, kad visai nesportuoju. Iš tiesų, per tą laiką supratau, kad iš žmogaus galima padaryti bet ką“, – mano Jonas.

Beje, J. Nainio kolega, pralaimėjęs lažybas, turėjo įvykdyti užduotį – bėgti Vilniaus senamiestyje esančia Pilies gatve. „Bėgo prisidengęs delniuku“, – sako juokdamasis Jonas.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top