Pradinis / Interjeras / Įspūdinga vila – žaislinio Barbės namo kopija

Įspūdinga vila – žaislinio Barbės namo kopija

Ar žvelgdami į rožinį lėlės Barbės namelį kada nors susimąstėte, kaip jis galėtų atrodyti realybėje, jei būtų ne žaislinis, o realaus dydžio namas? Koks jausmas būtų pusryčiauti rožinėje terasoje ir pasinerti į spalvingų burbulų pripildytą baseiną su vaizdu į vandenyno pakrantę? Ne vienas galės tai pajusti. Mat per būstų nuomos platformą nuomojama Malibu esanti vila, kuri yra reali žaislinio lėlės Barbės namo kopija. Tiesa, tokia galimybė bus tik kelias dienas.

Barbės kūrėjai pagal lėlės namo kopiją pastatė tikrus įspūdingo dydžio svajonių namus. Šis namas duris atvers vos porai dienų – spalio 27–29 d. Tai vienintelė proga tapti prabangios vilos svečiais. Šie galės mėgautis visais įspūdingos rezidencijos patogumais ir bent trumpam pajusti, ką reiškia gyventi rožinį Barbės gyvenimą. Tokia laimė nusišypsos vienam laimingajam, o šis galės pasikviesti dar tris savo draugus.

Barbės namai įkvėpti dviejų stilių – modernaus ir praėjusio amžiaus vidurio. Šiuos interjerus skoningai sujungia viloje dominuojanti rožinė spalva. Stilingai įrengta erdvi Malibu vila – su kvapą gniaužiančiu vaizdu į vandenyną. Kalifornijos pakrantės peizažais galima mėgautis ne tik pusryčiaujant terasoje, bet ir mėgaujantis spalvotų burbulų pripildytame baseine po atviru dangumi.

Trijų aukštų viloje taip pat yra vandens čiuožykla, kino teatras, sporto aikštynas, du miegamieji, du vonios kambariai, laisvalaikio ir pomėgių kambarys, muziejų primenantis kambarys-drabužinė, kuriame saugomos realaus dydžio Barbės kostiumų kopijos, pasakojančios ne tik apie skirtingų laikotarpių madas. Kostiumų kolekcija mena pastarųjų 60 metų lėlės, o kartu ir visų moterų karjeros posūkius bei padėtį visuomenėje. Įspūdingo dydžio drabužinėje galima rasti net astronautės kostiumą. Visą kelių dešimtmečių sukauptą garderobą svečiai galės netgi pasimatuoti.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: