Pradinis / Kinas, muzika, TV / J. Gandolfini savo vaikams paliko £30 mln.

J. Gandolfini savo vaikams paliko £30 mln.

2474969_gandolfini„Sopranų” žvaigždė Jamesas Gandolfini paliko daugiau nei pusę savo £50mln. vertės turto paaugliui sūnui bei aštuonių mėnesių dukrelei.Praeitą mėnesį nuo širdies smūgio miręs aktorius buvo užrašęs £30mln trylikamečiui Michaelui ir aštuonių mėnesių Lilianai. Palikimas jiems nepasiekiamas kol vaikai nesulauks pilnametystės ir patys negalės valdyti pinigų bei nekilnojamojo turto Italijoje, priklausiusio J. Gandolfini.

Vieną paskutiniųjų jo vaidmenų žiūrovai jau greitai išvys Lietuvos kino teatruose, filme„Violeta ir Deizi”. Gandolfini personažas – labai rūpestingas tėvas, besistengiantis, kad jo duktė būtų laiminga nepaisant jo paties skausmo. Aktoriaus kolegų teigimu, J. Gandolfini visada rūpėjo jo šeima, artimieji, o vaikai buvo jo didžiausias turtas.

Pasirodo, realiame gyvenime italų kilmės aktorius buvo panašus į daugumą savo personažų. Vakar Niujorko teisme vyko J. Gandolfini testamento skelbimas, kuriuo didžiausias jo užgyventas turtas paskirtas jo atžaloms. Mafijos bosą įkūnijusiai žvaigždei labai svarbu buvo, kad žemė bei nekilnojamas turtas, priklausę jam Italijoje, niekada nebūtų parduoti, paskolinti ar išmainyti, o iš kartos į kartą perduodami jo šeimoje.

Likusią palikimo dalį aktorius paliko savo našlei Deborai, seserims bei krikšto vaikams. Taip pat dosniai J. Gandolfini atsilygino ilgą laiką jam dirbusiam personalui: sekretorei bei asmeniniam asistentui palikdamas £140 tūkst.

Vienas paskutiniųjų Jameso Gandolfini vaidmenų veiksmo komedijoje „Violeta ir Deizi” jau greitai Lietuvos kino teatruose.

“Garsų pasaulio įrašų” informacija

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: