Pradinis / Kinas, muzika, TV / Justė Zinkevičiūtė naujajame televizijos seriale taps aikštinga provincijos mergina

Justė Zinkevičiūtė naujajame televizijos seriale taps aikštinga provincijos mergina

Nuo rugsėjo 8 dienos televizorių ekranuose LRT kanalu matysime naująjį lietuvišką serialą „Meilė kaip mėnulis“, kuris atspindės televizijos užkulisius. Tai pasakojimas apie šokių projektą, kuriame verda intrigos ir išlikimo kova. Vieną iš vaidmenų jame kurianti aktorė Justė Zinkevičiūtė atskleidė, jog šiame lietuviškame seriale svarbiausia bus meilės linija, turinti daug spalvų. „Visas siužetas suksis tarp trijų jaunų merginų, kurios iš provincijos atvažiuoja į sostinę ir skirtingais būdais stengiasi išsikovoti vietą po saule“, – pasakojo aktorė.

Justei šiame seriale atiteko aikštingos ir užsispyrusios merginos vaidmuo. „Tapsiu Laima, kuri atvažiuoja į didmiestį su draugėmis iš kaimo“, – sako Justė. Naiviai tikėdama filmuose rodomomis istorijomis Laima žūtbūt sieks patekti į televiziją.

Jaunajai aktorei J. Zinkevičiūtei nėra sunku persikūnyti tiek į teigiamus, tiek į neigiamus personažus. „Aš neskirstau veikėjų į teigiamus ar neigiamus, tiesiog juos kuriu. Įsikūnydama į personažus, keliu tuos pačius klausimus, uždavinius, reikalavimus, kiekvienas vaidmuo reikalauja kantrybės ir supratimo“, – teigia aktorė.

Justė nebijo gyvenimo pokyčių, netgi maloniai juos priima: „Gyvenime mėgstu permainas, o ne sustabarėjimą.“ Mergina teigia, jog kiekvienam aktoriui atliekant skirtingus vaidmenis labai svarbu mokėti ir gebėti keistis ne tik išore, bet ir vidumi. Jos manymu, tai yra menas. „Kol jausiu malonumą, džiaugsmą ir norą būti lanksti ir nebijosiu įvairiapusiškų vaidmenų, tol laikysiuosi šalia aktorystės“, – šypsosi Justė.

Lietuviškame seriale „Meilė kaip mėnulis“ svarbus šokio menas. Tad Justei tenka praleisti nemažai laiko šokant. Naujoves mėgstanti mergina sako, kad kuo aktorius spalvingesnis, įvairiapusiškesnis (pvz., moka šokti, dainuoti ar net žongliruoti), tuo jis televizijos žiūrovams tampa įdomesnis, tai suteikia jam pranašumo. Šokiai Laimos vaidmens atlikėjai nėra naujiena. „Su šokiais susipažinau besimokydama Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje – ten vykdavo šokio paskaitos“, – pasakoja Justė.

Mergina be galo džiaugiasi vaidindama šiame LRT seriale. „Šis serialas mums labai įdomus, man turbūt pritartų visa kūrybinė komanda. Jei tau pačiam nebus įdomu tai, ką kuri, tai nesitikėk, kad patiks žiūrovams“, – teigia aktorė.

Seriale „Meilė kaip mėnulis“ susipins net keturios aktorių kartos. Jauniausiam aktoriui – vos pusantrų metukų, vyriausiam – daugiau nei aštuoniasdešimt metų.

Jau nuo rugsėjo 8 dienos šis serialas kvies žiūrovus prie LRT televizijos ekranų. Jame, be Justės Zinkevičiūtės, žiūrovai dar išvys žymius televizijos ir teatro veidus: Kostą Smoriginą, Aleksą Kazanavičių, Dalių Mertiną, Mykolą Vildžiūną, Nijolę Lepeškaitę, Elvyrą Žerbertavičiūtę ir kt.

Parengė Gintarė Vasiliūtė
Nuotraukos iš Justės Zinkevičiūtės asmeninio archyvo

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top