Pradinis / Grožis ir mada / Kas būdinga šio pavasario–vasaros sezono madai?

Kas būdinga šio pavasario–vasaros sezono madai?

Žinomas dizaineris Seržas Gandžumianas teigia, kad 2014-ųjų pavasario–vasaros sezono mada bus itin spalvinga, turtinga ir… šalta.

„Nors spalvų daug ir jos ryškios, tačiau nerėžiančios akies. Netgi, sakyčiau, šaltai pastelinės“, – sakė S. Gandžumianas.

Jis įsitikinęs, kad šių metų šiltuoju sezonu bus gražu. „Daug pastelinio perlamutro, keistų, iš pirmo žvilgsnio, atrodytų, nesuderinamų raštų, metalo atspalvių, įvairių siluetų drabužių. Viskas atrodys įdomiai, kūrybiškai ir kartais eklektiškai“, – įsitikinęs S. Gandžumianas.

Dizaineris pasakojo, kad apsisukusi mados spiralė šįsyk stabtelėjo ties hipių laikais, šeštojo dešimtmečio forma ir devintojo dešimtmečio siluetu. Drabužių detalės tarsi byloja apie tai, kas šiuo metu vyksta pasaulyje, ir bando išspręsti pasaulinius konfliktus.

„Juk šį sezoną madoje susitiks ir derės tai, kas įprastai nedera“, – teigė pašnekovas. Daug skirtingų, priešingų raštų, kartu paprastai nederinamų spalvų… Bet, kaip teigia dizaineris, viskas suderinta ir rastas kompromisas. Jo nuomone, mada – unikalus reiškinys. Ji kyla iš žmonių norų ir kartu formuoja jų norus. „Suderinta disharmonija. Tokios mados universitetuose nemoko, nes ji laužo taisykles“, – sakė S. Gandžumianas.

Drabužių siluetai, pasak jo, palankūs norinčiosioms užmaskuoti figūros trūkumus. Populiaru prie drabužių derinti įvairias kepures ir jas dėvėti tiek kasdien, tiek iškilmingesnėmis progomis. Tai diktuoja ir naujas šukuosenų tendencijas: joms būdingas lengvumas, paprastumas.

„Makiažas taip pat turėtų būti natūralus. Madingi prigesintos mėtų spalvos šešėliai, baklažanų spalvos lūpos“, – sakė stilistė Asta Nevedomskytė.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: