Pradinis / Aktualijos / Kaunas švedų filme ,,Džentelmenai ir gangsteriai“ virs Viena ir Berlynu

Kaunas švedų filme ,,Džentelmenai ir gangsteriai“ virs Viena ir Berlynu

i8vv8332020
Spalio 14 d., pirmadienį, Kaune pradėti švedų kino įmonės ,,B-reel“ kuriamo filmo ,,Džentelmenai ir gangsteriai“ filmavimo darbai. Ši įmonė, bendradarbiaudama su bendrove ,,Dansu“, Kauno kino studijos padaliniu „Kaunas film Office“ ir Kauno miesto savivaldybe, Kaune pradėjo filmuoti tris filmo scenas.

Filmo veiksmas vyksta įvairiose vietovėse: Stokholme, Vienoje, Berlyne, Paryžiuje. Švedai dalį filmo pasirinko filmuoti Lietuvoje, nes tiek Vilniuje, tiek Kaune rado vietų, puikiai tinkančių Europos didmiesčiams pavaizduoti. Kūrėjų pasirinktos vietos: Kauno Žaliakalnio turgus, ,,Metropolio“ viešbutis ir Laisvės alėja, šalia Kauno miesto savivaldybės.

,,Vienai filmo scenai buvo ieškoma autentiško turgaus. Pasiūlėme jiems Žaliakalnio turgų, ir jis jiems labai patiko. ,,Metropolio“ viešbutį švedai pasirinko, nes autentiška ir savita viešbučio aplinka, unikalus interjeras atitiko šio filmo stilių ir puikiai tiko vaizduoti Vienos viešbutį“, – kalbėjo Jonas Špokas, UAB ,,Dansu“ vadybininkas.

Filmo kūrybinė grupė taip pat ieškojo vietovių, kur būtų galima atkurti senesnių laikų Berlyną. „Laisvės alėja labai primena plačias Berlyno gatves, todėl švedai ir pasirinko šią vietą. Tad šiandien Laisvės alėjos dalis tarp Kauno miesto savivaldybės ir Kauno valstybinio muzikinio teatro virs Berlyno gatvėmis“, – pasakojo „Kaunas film office“ vadovas Darius Baltušis.

Filmas ,,Džentelmenai ir gangsteriai“ statomas pagal žymų švedų bestselerį. Istorija prasideda 1967 m. ir tęsiasi iki šių dienų. Du draugai Henris ir Klasas kartu su bičiuliais Leo ir Maudu patiria įvairių nuotykių: boksuojasi, ieško paslėptų lobių, gilinasi į senas pamirštas istorijas ir bando pasipriešinti režimui, kurį diktuoja slapti agentai, turtuoliai ir politikai. Istoriją vainikuoja meilė ir tikėjimas, kad viltis yra stipresnė už tamsius praeities šešėlius.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top