Pradinis / Aktualijos / Kaune atidarytas moderniausias Lietuvos plaukimo centras

Kaune atidarytas moderniausias Lietuvos plaukimo centras

Capture
Ketvirtadienį Kaune duris atvėrė rekonstruotas „Girstučio” kompleksas su tarptautinius standartus atitinkančiu 50 m ilgio baseinu. Atidarymo proga didžiajame baseine vyko Kauno moksleivių plaukimo varžybos, kurioms startą davė Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Simbolinę atidarymo juostelę perkirpo prezidentė D. Grybauskaitė ir Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas. Naująjį baseiną pašventino prelatas Vytautas Steponas Vaičiūnas.

„Kaunas išugdė ne vieną garsų plaukiką. Šis plaukimo centras leis auginti ne tik čempionus, kaip Kaunas darė ankščiau, bet ir padės visiems būti sveikesniems ir stipresniems. Aš, būdama vilnietė, jau dabar jums pavydžiu tokio baseino. Kitiems miestams esate puikus pavyzdys”, – po atidarymo šventės kalbėjo prezidentė D. Grybauskaitė.

„Šio baseino atidarymas – neeilinis įvykis. Šiandien daugelio kauniečių sena svajonė turėti modernų baseiną virto realybe. „Girstučio” komplekso atidarymo su nekantrumu laukė ne tik kauniečiai, bet ir visa šalies plaukimo bendruomenė. Neabejoju, kad Kauno plaukimo centras taps pagrindine šalies plaukimo baze, kuri pritrauks ne tik Lietuvos, bet ir užsienio sportininkus”, – teigė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

Artimiausiomis dienomis „Girstučio” komplekse prasidės vaikų plaukimo stovyklos, o birželio 27-29 d. čia vyks atviras Lietuvos plaukimo čempionatas, į kurį planuoja atvažiuoti sportininkai iš 7 užsienio šalių.

Lankytojus Kauno plaukimo centras pakvies nuo liepos 1 dienos. Komplekso lankytojai galės naudotis 50 m ilgio pagrindiniu baseinu, 25 m apšilimo baseinu, sūkurinėmis voniomis, pirtimis ir nusileidimo takeliu. Komplekse taip pat planuojama įrengti treniruoklių salę. Kauno plaukimo centre dirbs 42 darbuotojai, iš kurių – 12 profesionalių trenerių.

„Labai svarbu, kad Kauno plaukimo centro paslaugos bus prieinamos kiekvienam kauniečiui. Apsilankymo kainos yra diferencijuotos pagal laiką, paslaugų kiekį ir dažnį, todėl kiekvienas tikrai ras priimtiną variantą pagal savo poreikius ir galimybes”, – pabrėžė meras A. Kupčinskas.

Kompleksas vasarą veiks nuo 10 iki 18 val. Nuo rudens pradžios lankytojai bus priimami nuo 6.30 val. iki vėlaus vakaro. Vienkartinis 2 val. trukmės apsilankymas centre su galimybe naudotis baseinu ir pirtimis kainuos nuo 20 Lt (moksleiviams, studentams, pensininkams ir neįgaliesiems – nuo 15 Lt). Dar pigiau apsilankymas centre kainuos lankytojams, įsigysiantiems įvairios trukmės abonementus.

„Girstučio” komplekso sportinės ir pramoginės dalies rekonstrukcija kainavo 21 mln. Lt. Projektas buvo finansuojamas ES struktūrinių fondų, Vyriausybės ir Kauno miesto savivaldybės lėšomis.

sdf

Kauno miesto savivaldybės administracijos informacija

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: